1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Forceye dönmeli miyim? Çok karasızım :S

1. Sniker

Sniker Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar Benim bi glaviem var forceye dödürmek istiyorum.Fire 77 heuksal 82 light 71 cold 68 şeklinde.Ben cold 90 yapıp light 30 yapıcaktım.Ama forceye dönme isteği doğdu içime division falan. 80% probably ile divison atan bi kişiden bence öyle kolay kolay kurtuluş olmaz diye düşündüm.Hem başka arkadaşlarımdan aldığım birkaç önemli tüyo ile de divison + decay +weaken
    ddw üçlüsünden pill ile bile kurtulunamadığını gördüm.Ayrıca divisionu tutturmak için combo çekip duran bladerleri de 1 skillde emeklerini boşa çıkartabiliyoruz.
    Forcenin bu cazibesine karşı koyamadım ve bende dönmeye karar verdim.Ama hala içimde küçük de olsa şüphelerim var.
    Birde forceye döndüğüm taktirde sağlam miktarda mp olucak bende. 20% snow için cold mu vereyim kalan 30 mastery e?Yoksa light mı dersiniz?Nedenleriyle birlikte buraya yazarsanız çook memnun olucam.
    NOT:Lütfen "force ne yaw?", "Ne işe yarıyo res skill i değil mi o ya?" gibisinden sorular sorup topicin havasını bozmayalım.
    NOT2:Eğer Forceye dönmeye karar verirsem tüm tüyolarımızı paylaşabileceğimiz güzel bir Force Fan Club açmayı düşünüyorum destek verenler pm pLs. Eğer böyle bişey olursa Logo için falan yardıma ihtiyacım olucak :mrgreen:
    Şimdiden hepinizin heyecanlandığını duyar gibiyim :mrgreen:
    Yorumlarınız için hepinize ayrı ayrı teşekkürler beni konuyu uplamak zorunda bırakmıyacağınıza inanıyorum :mrgreen:

2. RoyalFlush

RoyalFlush Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    jeofizik mühendisi
    güzel bir başlık açmışsın tebrik ederim.e tecrübeli kullanıcının hali başka tabiiki... :muck:

force a gelince.daha öncede söyledim yine söyleyeyim force mastery fazla bilinmeyen ve bilinmediği için işe yaramaz olarak düşünülen bir mastery.hatta ben bile öyle düşünüyorum.bir düşünsene mastery nin 300 le sınırlı kalması dolayısı ile 90 heuksal 90 fire 90 light 30 cold.bu benim glavier yapılandırmam olur.light tan asla ve asla vazgeçmem.heuksal ı kapatamayacağım için,fire da önemli olduğu için force a gereksiz gözüyle bakıyorum.ama dediğim gibi mastery sınırının 300 olması nedeni ile böyle düşünüyorum. :roll:

şimdi gelelim esas konumuza.force daki division decay vs.zehirleri kullanarak 72 lvl blader beni 77 lvl bowman olmama rağmen yatırdı.bu zehirlerin etkisi tartışılmaz bana kalırsa.glavier sın vuruşların zaten str lerin en güçlüsü.zehirler + stun la birleşirse yenilmez olabilirsin.ama şunuda unutmamak gerek ki pvp yaparken"bırak şu zehirleri adam gibi kapış,zehirlerin olmadan bir hiçsin" tarzı cümleler duymaya hazırlıklı olmanı öneririm... :detective:

kalan 30 mastery için cold açmanı şiddetle ve şiddetle tavsiye ederim 30 lvl light hiçbir işine yaramayacaktır %20-25 arası bir hızlı koşma yeterli olmaz sanırım.bunun yerine elinde iyi miktarda mp olacağı için snow shield ı etkin bir biçimde kullanabilirsin.çoğu zaman ölmene engel olacaktır snow shield. :thumbsup:

o zaman özetle yapılandırman 90 heuksal 90 fire 90 force 30 cold olmalıdır bana göre...

ps:uzun zamandır bu kadar uzun yazı yazmamıştım.yoruldum :P

3. Sniker

Sniker Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Gerçekten çok sağol seni yorduğum için özür dilerim :muck:
    Forceyi açmaya karar verdim.
    Ayrıca bu zehirsiz sen bir hiçsin diyenler mutlaka olucaktır,snowun görünmezliğin çıktığı ilk durumlardaki gibi hile yapma tarzından beni katıla katıla güldüren insanlar mutlaka karşıma çıkacaktır sana katılıyorum bu yönden.Ama benim elimde bulununan güç onları benden daha çok sinir edebilecek düzeyde olacak.O Tospalara Shaitanda division decay weaken attığımda o spawnın altında pek kalabileceklerini sanmıyorum.Sonunda onları reslemem için bana nasıl yalvaracaklarını da şimdiden hayal edebiliyorum.Emin ol pacifiğe klavye kırdırtmaya gidiyorum :)
    Yaşasın Force Fun...

4. Xanthos

Xanthos Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Zir.Müh.
    dön birader dön. Bakalım nasıl bişe olcak Zehirli Levyeci :mrgreen:

5. Black Rain

Black Rain Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Kamyon Şöförü
    Hoş bişe olur bence ama bence force intçilerde dahaçok işe yarar (mp arttırı mag. balance artıo vuruşlar yükselio vs) Glaviecide açarsan hoş bişey olabilir :wink1:

6. Xanthos

Xanthos Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Zir.Müh.
    Force mastery Magical balance arttırmaz. Magical attack arttırmaz.Vuruşlar yükselmez Sadece Mana artar. :wink1:

7. Black Rain

Black Rain Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Kamyon Şöförü
    Ben Bunu bizzat denedim vuruşlarım çok arttı nedenini tam olarak açıklayamıorum ama arttı :lol:

8. Sniker

Sniker Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Güzelim o weakenden olmasın sakın :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Walla sen beni koparttın ya Allah da seni kopartmasın :mrgreen:
    ZehirliLevyeci hemen grant name yapıyorum :mrgreen: :mrgreen:

9. Sniker

Sniker Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sadece 3 kişi mi? :roll:

10. Mitsurugi

Mitsurugi Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende 78 bladerim 90 da 90 bicheon 90 fire 90 force 30 lightning yapmak ıstıyorum sana katılıyorum desteklıyorum zaten bladdekı combo ve 73 tekı skillle zehırlemek 2 saat zaman alıyo bazen tutuyo tutmuyo en ıyı force tam destek :D

11. protoss46

protoss46 Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aynen bende 90 bicheon 90 fire 90 force 30 lightning yapacagım şuan farm yapiyorum lvl 67 yim 58 bicheon 58 fire 58 force 58 lightning 2 hafta önce karar verdim force açmaya biraz geç oldu lightning i 30 düşürmek biraz masraflı olacak
    Bide bişey soracagım bu skiller fiziksel ve (veya) büyüsel defansı düşürecek ama ne kadar düşürecek ?

12. BaSoryong

BaSoryong Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrençi :)
    Kardes Bence Donme Ama Donersende gzl Olur onu Kulanmasıda var Force Kulanırken Playerlık Ortaya cıkıyo :)

13. Rhea

Rhea Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    Öğrenci
    egzantirik olur pvp de yenilmez olursun ama kasmada foşşş... mecbur druglara sarılmalısın

14. dR.NooB

dR.NooB Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    lise ögrencisi...
    Eğer para sorun değil diyorsan hiç durma Light. sıfırla.. Druglarla kas.. Force aç dene olmadı tekrar başa dönersin :P :P :mrgreen:

AJASDASASMUASHAHA :mrgreen: :lol:

15. korsan35

korsan35 Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    peki bu force u bow yapılandırmasında kullansak nasıl olur yada bow un force u acmasına gerek varmı yoksa bı bow ıcın pachedon 90, fire 90, lihgt 72, cold48 uygulamasımı ii olur.

16. Lord_Shadow

Lord_Shadow Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet katılıyorum bende str çarlar için daha süper olacak bence
    int ler için daha ii demişsiniz ama ben katılmıyorum adama zehirleri atana kadar adam seni kesmiş oluyo bazen resist falan geliyo tabi o ara sen yerde oluyon :D

17. holigan48

holigan48 Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ett 2 arkadas ta haklı kullanmasını iyi ögrenırsen tammdır..ayrıca cold u ac.. Sağlam bir ıntcıye karsı cold un 90 deıl lıgt de deıl..snow acman lazım yoksa yatarsın ztn lıgt 30 lwl de bı ıste yaramaz ztn 90 lwl olunca % 50 kosma al 100 k( para bile deil ) :P bende 90 ım coldu 30 yapıp force acacam .. su an cold 50 de str ciler kesemıor yatıranda kolay kolay yatıramıor..aklımdaki tek soru ısareti ise garment mi pro-armor mu acaba garment le yatarmıyım? ama armorlada ınt ci yattr-- lakin salam garment set yaparsan force de acarsan baldeciyi bile kesersın ınt ci problemın olmasın divisionla mp si bitiyor vurus yapamıyor :XD (glavie 90 fire 90 force 90 cold 30:) benım dusuncem saygılar

18. Espio

Espio Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    @Sniker tahminim Brue nun videolarını izlemişsindir paci de ; 90 gelmeden önce Toxice 16k geçirmişti paci de Force la eğer cesaretin varsa Force-Glavier+ Hybrid ol derim hem değişik bi yapılandırma hemde elinde crt10+ ve +9 glavie olursa inanılmaz zevk alırsın oyundan

19. holigan48

holigan48 Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sen crt 12 +7 glavie al yeter :)

20. Sniker

Sniker Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Döndüm forceye farm yapıyorum şuan 85k ya yakın sp oldu. forceden çok memnunum.itemlerin falan tam değil şuan charımdan maximum verimi alamıyorum.+5 set ama +5 glavie ile dolaşıyorum o biraz karizmayı çiziyor.phy 80 oluşuyla biraz kurtarıyor ama olsun :)
    glavie de +7 yapınca gerçekten çok güzel bi charım olacağına canı gönülden inanıyorum.
    Bence force yapılandırmada 16k gibi bi mpye ulaşabiliyorum snow açısından hiç bi problem olcağına da inanmıyorum.artık full farm olunca görecez ne olup omadığını^^