1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Force'den Cold'a Dönmelimiyim ?

1. Serj

Serj Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Merhaba ,

72 Lvl Fire Force Bower Charım Var 100 Lvl'a yetecek kadar Sp'si bulunuyor fakat son günlerde colda dönmek istiyorum kendi lvlmda bir wariorla pvp yaptığımda holy basınca debuflar resist geçiyor yani force'nin bi etkisi olmuyor diğer yandanda pil kullanıyorlar forcenin etkisi olmuyor sizce napmalıyım colda dönmelimiyim ?

2. Serj

Serj Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    yardım edebilecek yokmu ? ^^

3. meLankoLiq

meLankoLiq Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    120 Lv'da holy spell %50ye inecek.İleriye dönük oynuyorsan charı dönne.Ayrıca 30 ve 50 lv da açılan büyüleri at ve itmeleri kullan.O levellerde charın hiç durumda. 100 Lv da bir daha yapın o warriorla bakalım kim alıyor :P

4. Serj

Serj Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Dönmüyorum ozaman ^^ saol yardımın için.

5. meLankoLiq

meLankoLiq Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Estağfirullah forumdayız görevimiz :mrgreen: İki sene Fire/Force Archer kullandım. İstediğin zaman herşeyi sorabilirsin. :thumbsup: :beer:

6. Crisis

Crisis Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    kaynak nedir? benim bildigim bufflar lvl atladıkca güclenir.senin dedigin sey gayet mantıksız birsey.

@scoorviel hemen cold a dön defans yönünden daha dayanıklı olursun bir artısı daha var eger dual imbue yaparsan (mesela fire-cold imbuesi gibi) uzun süren pvplerde cok cok cok isine yarar...

7. RiodeJaneiro

RiodeJaneiro Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    kesinlikle dönmene gerek yok bowcuları suanda ipten alabilecek tek skill force diğer türlü pek faydalı olmuyor pwpde forceye devam et gerisine karısma.

8. Xanthos

Xanthos Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Zir.Müh.
    kaynak benim. Holy spell in etkisi azalacak oyunun dengelenmesi açısından.

@scoorviel
    70 level bi charda tam etkili skill kullanımı yapamazsın. çıkıp PVP arenasında 100 FF bi force bow pvp yaparken izlemeni tavsiye ederim.

Force mastery de Vital spot Muscle ve Spirit de açmanı öneririm. çoğu kişi etkisiz gibi görür ama etkisi büyüktür. Parry ratio ve attack rating düşürür.max larsan çok yerinde bi iş yaparsın.
    Ayrıca Force debufflarını 2şerli eşlemelerle kullanmanı öneririm. Örneğin; Vital spot-Body + Vital spot Mind / Vital spot Brain + Vital Spot Zero ... 5-7şer saniye arayla kullanırsan ve Muscle + Spirit de aralara serpiştirirsen çok etkili bi defans + atak sağlarsın Force'dan

@RiodeJaneiro
    Aferin Tolga,olucan sen :P

9. Serj

Serj Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Beni aydınlattığınız için teşekkür ederim :muck:
    Diğer debufflarda açıldığı zaman herkes crit'lerimin tadına bakıcak 8)

10. MaXi_GoOoGLe

MaXi_GoOoGLe Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cold a dönmek bence çok saçma bow charı ile pvp yağcaksan force acıcaksın kesemeyecegin tek char kendini full helleyen warrior + çok sağlam itemi olan blade snowla fln ölmüyorlar ama cold açarsan kolay colay adam kesemessin
    Bow charının acacagı skill bow fire force
    eger savas yada thieflik için istiosan elektrik açarsın ama force kadar etkili olmaz
    ben bow charımla sun bowa sundan fazla atıyorum kıçı kırık +7 ile :=) sun +7 den fazla şaka gibi :=) şittetle tavsiey etmem forceden baskasını ...

11. BaZinGa

BaZinGa Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bendeki bowcuda force fakat artık force un hiçbir özelliği kalmadı malesef. 9d de çok etkili oluyordu gerçekten. ayrıca force un pasifinin de hiçbir artısı yok chara. ben bıraktım sırf o yuzden charı baska char kastım. usendım 90 lvl force kapamaya bence yol yakınken sen değiştir

12. Serj

Serj Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Şuan charım 81 Lv oldu ve pvp'de 3 Lvl üstünü bile rahatlıkla yatırıyorum. Charı forceden döndürmeye hiç niyetim yok :P

13. eLempTRa

eLempTRa Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bncede forcce devam et bende yeni bow charım 89 lv force devam ediyorum gerçekten o lvlda bile etkili.

14. kaFa1miLyon

kaFa1miLyon Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    dayı sen warriorlardan sıkıntı çekiyosan fire walllı açcan öle saydırcan itmesinden ve düşürmesinden kurtulcan baktın sıkıştın itersin baktın fire wallı bozmak için clerici takar büyük ihtimal bozarsa hemen bi daha basarsın... bence silme chineselerde çok etkili olursun benim düşüncem bu

15. By_41_Lee

By_41_Lee Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Fuuş(*_*) :-)
    Force char gercekden en etkili charlardan birisidr.bow charın zaten defansa fazla ihtiyacı yok ayrıca force charda defans yok diyen arkadaslarada kıl oluyorum her atak zaten bir defansdır bence :P :D ayriyeten defansım yok diyorsan armor set giy 100force 100 heuksal/bow/blade 80fire 20 cold yap snow yeter zaten 80 firede her türlü işini gorur armor sette giydinmi tammdır.strongsun baba boşver milletin dedıgnı kuru kuru pvpsarmıyor :D force +5li sunluları terleten adam cok gordum force iyidir ama sana kalmıs ..