1. Reklam

1. joysro
      rsilkroad
      arcadiasro
      buraya
      ruzgarsro

Force Nuker ?

1. Nebula

Nebula Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bence Str charlarda olur Force .Nuker char force açmışsa 100 lvl cap ta ayvayı yer.İlla illa bi silah mastery açılmalı nukerde

2. NephilimAngel

NephilimAngel Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    student
    :D olsa süper olur debuf yedikden sonra önüne geleni yatırır ama

cok ezik olur mastery lw up yetmedigi için

3. Juliet_

Juliet_ Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    OkuL
    armor gıyınırse bışey olmaz bence meslea RIDDICK

4. Yalnizgezen

Yalnizgezen Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Maden Müh.
    benim guildimden yakın bir arkadaşım force nuker 90 lvl +5 full garment str çarlara 25-26 k çakıyor. Force nuker çok ince ayarlı yapılandırma gerektiriyor. tabii ki bazı dez avantajlarıda var. ama nukerler arasında en sağlam yapılandırma force nuke yapıandırmasıdır..Yalnızca çok sağlam sunlu glavierler zorluyor... gözüylr görmek isteyen rome servarına gelip FadeToBlack e pm atsın...

5. EnDZoNe

EnDZoNe   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    dedigim gibi force nuker cinli katili olur silah skili yerine force açılması kanatindeyhim bende .. Htta böle bi çara çoktan başladım .. persiada nukr açmama gelenegimi bozukuyorum force ile nukerimde sağlam çar kesebilicegine inandım :) .. Dikkat edin sağlam çar diyorum etten puften +2 3 setli farmsız çarlardan bahsetmiyorum ..

6. RaPLeX

RaPLeX Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    heuksal yada bicheonun yerine fire30 koymak daha mantıklı olacaktır [ butun aksesuarlar eksiksiz oldugunda fireshield yetiyor]

7. tiberium

tiberium Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar ben eski bir nuker olarak force nukerin mükemmel olacağını düşünüyorum forceye gelen yeni skille. çünkü mag def., phy def ve parry azaltıyor bunlar charların can damarı ve can damarı kesilirse ne olur bir düşünün zaten mag defi az olan bir str nin mag defi düşerse nukelere karşı daha da savunmasız kalır.parry si düşerse eğer nukerin silahındaki att. rating yüksekse max damage verecektir buda str charın kendisini yerde bulmasına sebep olacaktır. nasıl:D

8. Yalnizgezen

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Maden Müh.
    Bence force nuker çar kasmadan o kötü bu kötü diye cahiilinizi ortaya çıkarmayın. bende full farm force nuker var 90 lvl. +5 garment set +7 kalkanlı blader a 27 k çaktım. Ne dedi beyenirsiniz? Tabiki Ohaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. denemek isteyen rome servarına gelsin. pm FadeToBlack

9. Xanthos

Xanthos Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Zir.Müh.
    Önce bi karar ver. Char senin mi yoksa guilddeki bi arkadaşının mı? :coffee:

lv 90 full farm +7 sword/shield +6 pro seti olan Force 90,cold 90, light 90 nuker ile oynadım. Oyunu bilmeyenler hariç,silah skili olmadan adam kesmesi zor oluyor.30 k MP yetmiyor bazen :?
    artık Prufication pill kullanan sayısı arttı. ayrıca gördüğüm kadarıyla fire wall serisinin de etkisini çoğu oyuncu fark etmiş.

10. Juliet_

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    OkuL
    xD Xanthos Abı En dogrusunu Sen Soluyosun Neden Dersen Gerceken Adamlar PILLSIZ
    pvp ve ya hunterlık yapmıyo cogunda pıll var onun ıcınde tek atarsan atarsın atmazsan GErısı Yalan Olur :D

11. Yalnizgezen

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Maden Müh.
    Çar benim değil ama istediğim zaman girip oynuyorum çok yakın bir dostumun.Benim Force glavier ayrı bir çarım var 90 lvl. Silah skili olmadan kesmek zor bu konuda haklısın.Ama üzerinde ki itemler +7 +6 oldumu dayanabiliyosun karşındakine ve yatmıyosun.Doğal olarak eninde sonunda karşıdakini yatırıyorsun.Pill olayına gelince force kullanan arkadaşlar çok iyi bilirler ki curselerın hepsi birden atılmaz.2 ye bölünür bir kısmını atarsın rakip pille siler diğerlerini atarsın ve kesersin. Profesyonel oyunculara karşı yöntem budur.2. si Fireshield kullanımı zorunlu olarak arttı bu doğrudur çünkü nukerlerin vurduğu damage fazla ve bu duvar çok kullanışlı ancakbununda bir zamanlaması var onu tutturabilmek her babayiğidin harcı değil. Öncedende dediğim gibi pvp yapmak bir sanat haline geldi.Çarınız rakibe göre zayıf olsa bile eğer tecrubeli bir oyuncuysanız bunun üstesinden geliyorsunuz.Şunu da eklemek istiyorum. Servardaki en korkutucu çarlar genellikle force yapılandırmalılar. Özellikler force glavier..
    Sağlam itemlerle ero çin farketmeden tam bir ölüm makinaları.Zamanını daha çok pvp yaparak geçiren arkadaşlara şiddetle tavsiye ederim...

12. bahtiyar01

bahtiyar01 Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arklar ben bu formu okumadan yeni bi char yapılandrıyorum full str blde fire 90 bıcheon 90 force 60 lhng 60 olarak düşünmüştüm ne dersinizz? sizin fikriniz ne nasıl olur sizce char

13. Juliet_

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    OkuL
    Ben Buldum Kardeşim Bi Char Alcam Force Nuker İnş O zman sölerim güzel oluyomu diye...

14. sroharun

sroharun Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    akrdaşlar bende 90 lw force nuker var ve süper bi car force 90 fıre 90 cold90 lıgth 30 carım sadece bazı warıyorları yatıramıyor str 90 lw gılavye cara 28k vuryourm elimde+7 var super bi car blade carlara ise 20 k vuryorum herturlu kesıyorum super bivar forever force nuker

15. lucky1905

lucky1905 Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bisey bilmeden yorum yapanlara hayran kaliyorum:)
    Daha forcedeki zehirlerin ne ise yaradigini bilmiyorlar. Force den bisey olmaz diyorlar:D
    88lvl force nuker im var. Elimde +7 kalkan +7 spear ve +5 sword var simdilik. +5 pro set var.
    90 olunca buraya bi iki video atarim görürsünüz ise yarar mi yaramaz mi:D

16. harun1995

harun1995 Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya cok uzamiş bu konu bence en yıı nuker force nuker ya fıre 90 force90 cold 90 ama illada dıyosanız wepon sıkılı olcak dıye ozaman cold 90 force 90 biceon yada heuksal 90 olcak alsana yatmıycak car zaten bı vuryor str carlara 23 k 21 k

17. harun1995

harun1995 Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    he dıyorsunuz ya 100lw cıkınca force işe yaramıcak nası olcak ozaman fıre 100 force 100cold 100 olcak heralda sız gormedınız fıre yenı nukesı gelıyor

18. Sniker

Sniker Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Evet force tüm chinese charlara gider doğrusun güzelsin ama her chara karşı tecrübe ile üstünlük kurulmuyor.Örneğin holy spell 2 lv olunca 90 mastery boşuna harcamış gibi hissediyorum kendimi.Ama hıncımı gidip bi iki chinese kesip alıyorum xD cleric yan mastery kullanan eu charları kesmeyi unutucaksınız force açıyorsanız.Eşit şartlarda işiniz çok zor.Ama warriora karşı heal bi nebze açık kapatıcı olarak kullanılabilir çünkü çok hantal.Ama dagger wizard ve xbow çok seri olarak müthiş damageler verdiği için tecrübe ortadan kalkıyor işin içine şans giriyor crit ve stun :muck:

19. Tevezx

Tevezx Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    force nukerler zayıf oluyor 100 lvlide dusunmek lazım

20. __SaYKo__

__SaYKo__ Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşa katılıyorum youtubeda video izledim 9 dk lık ben nukerim farmım bitik bicheon light cold herneyse adam 3 tane zehir atıyor str chara eline +5 sword war 18 k +9 spear oldugu varsayalım adam tek atıcak str chara :D dünüyorum acaba bicheonu kapatıp forceyemi donsem ileride muhakkak donucem 100 lvl capesini bekliyorum duruma gore şimdiki gibi kaliteliyse donucem .