Bak force de Karşıdakinin Mag defansı çökerten vital spot var bu str de ne işe yarıcak bana açıklar mısın ? benmde kafamı kurcalıyor bu konu bi ustalar el atsın.

Force nuker nasıl yapılandırmayı planlıyorsunuz anlamadım..
Cold kesinlikle 90 (SS)
Force da bir zahmet 90( Force Nuker :S)
Light 90 (El yakma + buff)
30 heuksal / bicheon (passive + attack skill)

olabilir ama çok kötü olur hemen yatar

Yanlış anladın sana katılıyorm ama Force benm bildiğim Str lerde olur ama Neden adamlar magic defans kıran Vital spot koymuşlar onu anlamadım ? Onu açıklar mısın

DreamOn demiş ki:
Yanlış anladın sana katılıyorm ama Force benm bildiğim Str lerde olur ama Neden adamlar magic defans kıran Vital spot koymuşlar onu anlamadım ? Onu açıklar mısın

Bunu bana değil joymax'e sor ben koymadım çünkü :lol:

Eger elinizeki silahın skillerini kullanmamayı kabullenirseniz olur ama ölede char olmaz.Sadece nuke ile anca wiz,extremeli xbow yatar.Cold vazgeçerseniz zaten yandınız.Eh light olmak zorunda.

_BowAttacK_ demiş ki:
Force nuker nasıl yapılandırmayı planlıyorsunuz anlamadım..
Cold kesinlikle 90 (SS)
Force da bir zahmet 90( Force Nuker :S)
Light 90 (El yakma + buff)
30 heuksal / bicheon (passive + attack skill)

olabilir ama çok kötü olur hemen yatar
nasıl kötü olur yapak bi çhar pwp ypaak istersen bi nuker gördüm force veriyor zehirleri bi vuruyo 21-22k lwl ine düşünün işte

Jigsaw

Aileden
Beyler siz force debufllarını bilmiyorsunuz zannımca. :?

Division = Mag ve Phy defansını düşürmek bu da karşı tarafa vuruşlarınızın daha fazla etki etmesini sağlar...
Impotent = Rakibin Mag ve Phy attağını azaltmak, bu da sizin daha az dmg yemenizi sağlar...

Yani hem STR için uygun hem INT için.

STR için Silah skilli + Fire + Force kalan 30 da light ya da snow için cold nasıl isterseniz.

INT oynamak biraz daha zor olur force olunca. Silah skilli + Light + Force şeklinde oldur. Kalan 30 colda verilir. Garment giyersiniz. Bicheon castle shieldi açıp 15sn içinde debufflarınızı atıp karşı tarafı kesersiniz. Yoksa yatarsınız.

Bence force vasat, puri piller sayesinde force`un üstünlüğü kalmadı.

Jigsaw demiş ki:
Beyler siz force debufllarını bilmiyorsunuz zannımca. :?

Division = Mag ve Phy defansını düşürmek bu da karşı tarafa vuruşlarınızın daha fazla etki etmesini sağlar...
Impotent = Rakibin Mag ve Phy attağını azaltmak, bu da sizin daha az dmg yemenizi sağlar...

Yani hem STR için uygun hem INT için.

STR için Silah skilli + Fire + Force kalan 30 da light ya da snow için cold nasıl isterseniz.

INT oynamak biraz daha zor olur force olunca. Silah skilli + Light + Force şeklinde oldur. Kalan 30 colda verilir. Garment giyersiniz. Bicheon castle shieldi açıp 15sn içinde debufflarınızı atıp karşı tarafı kesersiniz. Yoksa yatarsınız.

Bence force vasat, puri piller sayesinde force`un üstünlüğü kalmadı.
Force vasat değil ve 15 saniyede yatırma gibi bi durumda söz konusu değil, 90 force 90 light 90 cold muhteşem bi yapılandırma.
weaken+division+impotent bu 3 ü ile adamı çok rahat kesersin. 90 cold olur garm giyeblirsin.Adama impotent atarsın zaten seni kesme ihtimali 0 olduğu için zorunlu olarak pill basıcaktır.Sen division+weaken yapıştırısın 2 nuke atarsın ellerinden öper.
force debufflarının 20 saniyede bir kullanılabilir olması da sizin için büyük avantaj 80% probably olduğunu da düşünürseniz cure pilleri bile forceye çözüm olmuyor.Ama önemli olan tecrübe ve charı yapılandırmasını bilmek :wink1:

_BowAttacK_ demiş ki:
@Sniker

Wizard gelse anında yatarsın.
Ne alaka anlamadım.Wizard cleric açtıysa yatarsın uçarı kaçarı yok zaten,forcesizde yatıramassın wizardı öyle bi şansın yok böyle bir buildde.Cleric açan bi wizard nukeyi cleric mastery kullanarak keser^^.
Ama diyelimki wizard-bard veya başka türlü bir buildi var.Emin ol impotent sana açacağın 150 masteryden daha fazla yarar sağlayacaktır^^impotent yiyen bi wizardında hayyatta kalma şansı yok zaten.Chinese intler eu charları karşısında çok zayıf kalıyorlar nedeni ise onları öldürmen için yüksek damage ihtiyacın yok, önemli olan defans ve hp umarım anlamana yardımcı olmuşumdur mucx

bence arkadaşlar olur cunku 90 level force olunca adamı pvp de yenmenız cok kolay oluyo bı dıvısıon bulaştıgında 20 k oturuyo ıkıncısınde adam mefta oluyo buıld olarak 90 fıre 90 cold 90 force 30 lıght olabılır ya da 90 cold 90 lıght 90 force 30 da bıcheon olabılır bence.......

EnDZoNe

bence nuker için mukemmel bi yapilandındırma .Bicheon açıp 2 saat division yedirmeyi çalışan nukerleri gorudükçe hele !!! force dediginiz olayda division impotend debuflar var division ve defans düşürücü debuflari yemiş bi çinli çarın hayatta kalma şansı yok ! blade i kesebilicek tek çinli yapilandırma ! eurolara bişiy diyemem eurolara karşı her çinçi yapilandırma zayıf blade hariç yine ..

Yukarı Alt