pure int force=90 , bicheon=90 peki geri kalan 120 master lvli nasıl kullanırsak daha iyi bir sonuç alırız görüşlerinizi bekliyorum belki deneyen arkadaşlar vardır :thumbsup:

30 cold mu ? çılgınlık resmen bir int char için en önemli şey snow shielddır o yüzden en iyi yapılandırma bence force-bicheon-light 90 yada light yerine fire90 pek birşey farketmiyor.

ya bi kere force nuker olmaz olrsada zor olr buzu 90 lv ypmn gerek snow içn ama buzun nukeleri ztn eziq onlarla kasmn zor olr sna nukede lzm o yzdn bnce force açmdn 90 light 90 cold 90 bicheon istrsn 30 force........

clenza_53 demiş ki:
ya bi kere force nuker olmaz olrsada zor olr buzu 90 lv ypmn gerek snow içn ama buzun nukeleri ztn eziq onlarla kasmn zor olr sna nukede lzm o yzdn bnce force açmdn 90 light 90 cold 90 bicheon istrsn 30 force........
nuke ye ne gerek varki blade nin skilleri yeter bence

LADRE demiş ki:
pure int force=90 , bicheon=90 peki geri kalan 120 master lvli nasıl kullanırsak daha iyi bir sonuç alırız görüşlerinizi bekliyorum belki deneyen arkadaşlar vardır :thumbsup:
int cada force bilemiyorum ama ben 64 lvl civarında denedim laytning ice bicheon kasıyorum şuan forceyede 30 verdiydim direk vital denilen anti bufu denemek için kendi lvlimdeki bi adama laytningle 8 k vururken vital spot la 12 k civarı damage vurdum tabi bu ezik partratiolu biri ilerde bukadar işe yararmı bilemiyecem

Erdalcım force intten çok Force hybrid daha çok iş yapar 7:1 heuksal force cold 90 light 30. bu çar çok ölümcül olur

RoyalFlush

Bilgiliyim
90 cold 30 light olmalı geri kalan masteryler.Ama bana kalırsa int çarda force olmaz.Aslında olur ancak mastery sınırı force açmamızı engeller.Bir düşünün;
90 bicheon 90 force yaptık..
Geri kalan 90 ı light yaptık.En güçlü nuke burada + mag. atak arttırıcı buffımız var.Fakat snow shield yok.Anında yerleri öperiz.
Cold u 90 yaptık.Nukeler ezik.Force buffları ile kullanıldığında ancak light nukeleriyle denk damageler verir.O da olmaz.

Force açacaksan bicheonu işin içine katmamalısın.90 light 90 cold 90 force geri kalan 30 da bicheon açarsın.Denk getirirsen yatırma işi tutar.Ama tekrar söylüyorum.Force intte olmaz!

HeYeCaN_YoK demiş ki:
clenza_53 demiş ki:
nuke ye ne gerek varki blade nin skilleri yeter bence
o zaman pure int değilde pure str yap pure int diyon nukeye ne gerek var diyosun öyle char olmaz

Midbroke

Bilgiliyim
NiTRoS_ demiş ki:
30 cold mu ? çılgınlık resmen bir int char için en önemli şey snow shielddır o yüzden en iyi yapılandırma bence force-bicheon-light 90 yada light yerine fire90 pek birşey farketmiyor.
Sende cold koymamışsın ki :mrgreen:

Force int oynaması zor buildlerden birisidir. Elinizde mutlak süretle kalkan olması gerek force debufflarını atarken. Ha dersiniz ki sun spearım var, debuff attıktan sonra 1-2 nuke atmalık işim var. Deneyebilirsiniz..
Yapmak isteyenlere build önerim : Cold 90 , Light 90 , Force 90 , Pacheon 30

Snow shield bitinceye kadar kestiniz kestiniz ; kesemezseniz kesileceğiniz garanti. Karşı tarafın prufication pill kullandığını düşünürsek Force int zor bir char olur, eskiden olsa süper olurdu,mastery level sıkıntısı çekildiği için ben Force int tavsiye etmem.( Full farm 90 lvl Force int oynamış birisi olarak)

LADRE demiş ki:
bence light cold bicheon 90 30 ise heuksal can veriyor diye ..

Ben bu buildi tavsiye etmem bi cok şeyden mahrum lkaırsın diye
Şunu öneririm
Pure int olsun
Protector +5 Full Blue Phy % degerleride yüksek olacak.
Sword Shieldden şaşma
Neden sword shield dersen Kalkana extradan Blue ekleyeceksin fazladan blue iyi olacak.En kötü ihtimalle +5 tecizhat sword Mag Attack (%80) ve Mag reinforce (%80) den aşağı olmasın uğraş didin.Kalkan block değeri en az 16.
Bicheon 90 Lighting 90 Cold 90 geri kalan 30a fire ver birazcık yardımı olsun.
Sonuç:Güzel bi farm ve güzel bi char

Yukarı Alt