Arkadaşlar ben 70 lwl bow mercury de oynuyorum we yapılandırmamı değiştirip force üzerine kurmayı planlıyorum yani 90pachion+90fire+90force+30cold ama force skillerinin tam anlamlarının bilmiyorum bilen bi arkadaşım warsa resimli anlatım çok işime yarar şimdiden teşekkürler... :roll: :roll:

Force +cold+light bowman kastım 90 gelmeden önce pek önermeyeceğim bir yapılandırma ancak kararlıysan sadece pasif skillin üstündeki Vital serisi skilleri senin işine yarayacaktır hepsini maxlaman lazım başka forcedan gerekli skill yok ancak res açarsan aranan oyuncu olursun.

ok kardeş çok teşekkür ederim kararlıyım. Mercury de YourSister i seyret çok fena bişe dediğim yapılandırmayı yapmış

Force bi nevi warlock skilleride tasıyor bu yuzden force acmak cok akkılıca bir davranıs

bence linghting ve cold bide force çok iyi oluyorr ama bow larda......

NuK3R_3 demiş ki:
bu force de res can verme harici ne işe yarıyo ya
rakibinin defansını vuruşunu ratiolarını düşürüosun daha ne olsun bende hera serverında ong farmdayım ve nuker charımda silah skilli yerine force açmayı düşünüyorum çok karşı çıkanlar oldu bi işe yaramaz vs. tarzında ama kimsenin yeterli bilgisi olduğuna inanmıyorum bu konuda zaten full str bow ve blade yapılandırmalar için force kendini kanıtlamış durumda bence devam et :wink1:

Yukarı Alt