Kırmızı - Max ,sonuna kadar uplanmalı
Sarı - İsteğe bağlı olarak açılabilir.
Mor - Gereksiz.

Yapılandırmamız 90 heuksal 90 fire 90 force ve 30 cold şeklinde düzenlenmiştir.(en ideali)

- Resim Silinmiş.

Heuksal;
1. Bu skill gurubunu tamamen gereksiz buluyorum.
2. Bu seride kırmızıyla belirtilen skiller gerçekten mag attack yapan charlara karşı alt etme anahtarınızdır.Zamanlamayı iyi yaparsanız 15 sn boyunca min dmg almanızı sağlar.
3. Full max.Kullanışlı bir skill gurubudur.Pvp de attack yapacağınız ilk skillerdendir.
4. Full max.Yüksek dmg verir.Rakibin attackını kesme ve sersemletme etkisi vardır.
5. Full max.Rakibi geri itme özelliği vardır.Bu size pot basmakta zaman kazandırır.
6. Görünüşü güzel fakat komboları uzun sürüyor bu nedenle diğer skillerle dmg yaklaşık fakat çok uzun süre sürdüğünden olumsuz yönde etkiliyebilicek bir skill grubu.
7. Heuksal passive skilidir max.

- Resim Silinmiş.

Fire;
1. İmbue(el yakma) skilinizdir max.
2. Shield skilidir ve bizi fire,shock,cold gibi etkilerden korur.
3. Phy Dmg artıran skill grubudur. Max.
4. Mag Def artıran skill grubudur. Max.
5. Sp israfı olarak nitelendiriyorum.İsteğe bağlı olarak açılabilir.
6. Nuke attacklarıdır.elinizi sürmeyin
7. Seviyesine göre Stealth Detect ve Invisible etkisini kaldırır.İsteğe bağlı.
8. Fire Passive skilidir Phy Dmg artırır. Max

Force;
1. Kendinize silah değiştirmeksizin heal basmaya yarar. Max.
2. Effectleri siler.İlerde blade'lerin atmaya uğraştıkları etkiyi siliyor.Max
3. Party effect skilidir gerekli bulmuyorum.
4. Party heal skilidir gerekli bulmuyorum.
5. Res skilidir.Savaşlarda seri res yapabiliyorsun silah değiştirmemek büyük avantaj.Max
6. Meşhur çember skilidir.Taxilerde filan seviyesine göre moblar o çembere girmezler.Mp ve Hp artış hızınıda artırır.
7. Force'nin açılış amacı zehirler...Maxxxx
8. Mp artırır. 30 colddan gelen %23 snow shield destekler mp eksikliği yaşamazsınız.

Cold;
30 Lv Cold açacağımız için resim koymaya gerek duymadım isterseniz ekleyebilirim? Sadece 2.ci sıradaki phy def skili ve son sıradaki passive skili açıyoruz. Snow shield'ide 4 yapıp bırakıyoruz.

*Giysi seçimi : Garment

verildiyse k.bakmayın

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt