Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba . siteye yeni kaydoldum ve kaydolur kaydolmazda çok işime yaradı . silkroad ı yaklaşık 7 aydır oynamıyodum bugün yeniden oynamaya başladım. ( 76 lvl bow çarımı soyulmuş ve sp puanları sıfırlanmış olarak buldum ) neyse sorunum şu ki force da fire ı upladım 67 ye kadar getirdim ve daha sonra light ve cold un da uplanmış olduğunu fark ettim. aynı şekilde cold u curst heart görevi ile düşürmeye çalışınca cold fire light hep bareber düşüyor .

yeni çar açıp onda da denedim onda da aynı şey oldu . umarım derdimi anlatabilmişimdir . ne yapmam gerekiyo eskiden böyle değildi :D ?

not : konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim

Yeni sistem böyle birini upluyorsun hepsi yükseliyor fakat fire force açamıyorsun.

[ Mesaj mobilden gonderildi iPad ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Aynen öyle ya pacheon force olacaksın fire cold lighttan vazgeçeceksin ya da fire light cold bow olacaksın. Pacheon forceden char olmayacağına göre yapacağın şey belli :D Bowlar ve glavierler için iyi bi durum değil bu sistem fakat nukerler ve bladerler için süper oldu.

Bu mesaj Collapse rumuzlu uyeden alinti yapildi
Collapse demiş ki:
Aynen öyle ya pacheon force olacaksın fire cold lighttan vazgeçeceksin ya da fire light cold bow olacaksın. Pacheon forceden char olmayacağına göre yapacağın şey belli :D Bowlar ve glavierler için iyi bi durum değil bu sistem fakat nukerler ve bladerler için süper oldu.

el yakmasız olmayacağına göre mecburen ... teşekkür ederim yardımın için :D

Bu mesaj north_rock1818 rumuzlu uyeden alinti yapildi
north_rock1818 demiş ki:
el yakmasız olmayacağına göre mecburen ... teşekkür ederim yardımın için :D
Rica ederim :muck:

Yukarı Alt