Journalist

Aileden
Geçen yaz oynardım bunu ama iğrenç bir oyun değmez oynamaya hergün saat 5 te maçlar başlar 5:20 5:30 gibi site tekrar açılır maç başlamadan 5-10 dk önce pc başında olursanız ve yeteri kadarda t.direktör puanınız varsa kolayca kazanabilirsiniz maçları :curtain:

Journalist

Aileden
258Noise! demiş ki:
ARKO demiş ki:
t.direktör puanınız varsa kolayca kazanabilirsiniz maçları :curtain:

Alakasız. Puanla alakası yok yenmenin , taktik çalıştırıcaksın doğru 10 dakka kalsan yeterli fakat paylayaşayım dedim bende oynuyorum oyunu 1. olup exl adına PSP yada Laptop alcam inş. :beer: :beer:
t.direktör puanı olmadan maç öncesi casusluk-taktik değişimi vs. nasıl yapacaksın acaba :mrgreen:

Prada

takim gucum 520 iken gucu 720 olan birine 4 tane atmam ^^ Hemde deplasmanda :D Ee boyle mac kazanilabiliyorsa takima antreman , oyuncu kasmaya ne gerek var

Journalist

Aileden
258Noise! demiş ki:
Adamın oyuncuları full yaşlıdır. Girip 100 YTL'ye 37 yaşında 90 forvet almıştır. yenilmiştir..
oyuna yeni başladığın burdan belli oluyor ben bu oyunu 3-4 ay oynadım yaş ile performansın alakası yoktur 37 yaşında 90 lık kadrosu olan takım (eğer 90 lıkların hepsi kendi bölgesindeyse) 70 lik genç kadrosu olan takımı ipe dizer ayrıca önemli olan bölgelerindeki ilgili yetenekleridir + kondisyonda çok önemlidir ortalama kondisyonu 30 olan bir takım maçın 60. dakikasından sonra tamamen oyundan kopmuş demektirki sonuçlara bakılırsa böyle takımların kondisyon ortalaması yüksek takımlara karşı hep son dakikalarda gol yediğini görürsün menüden kondisyonu düşük oyuncuları aynı mevkide oynayan bir başka oyuncuyla değiştirmeye ayarla 60+ dan sonra

ps:30+ yaşındaki oyuncuların oynadıkları her maçta performans değerleri düşer bu yüzden pek tercih edilmez fakat kısa vade için etkili olabilir.

ps:daha uzun uzun anlatacaktımda yazmak zor geldi :D

Prada

Casus yolluyorum adamın takım dizilişi benden 300 fazla adama 5 atiyorum 200 fazla olana 4 atiyorum :D Boşuna saçma demiyorum yani oyunun kurgusuna :P

Prada

ORtada maç falan yok ^^ Maçlar başladı sabırlı olun diyor. Senin maçtan sonra haberin oluyor maçın ne olduğundan :P

Yukarı Alt