Oyunun Türkçe Sitesi: http://tr.florensia-online.com/

Oyunun Register Sayfası: http://tr.florensia-online.com/users/new

Oyunu İndirme Sayfası: http://tr.florensia-online.com/pages/guides-download

Florensia Rehber​

Tersane sahibi ile konuşurken NPC menüsünde [DOCK] butonuna tıklayarak, rıhtıma girebilir gemini inşa edebilir ya da ayarlayabilirsin. Bir gemiyi inşa etmek, basittir — sadece satın aldığın veya gerekli parçaları bulduğuna emin ol. Savaş gemini inşa etmek için şu adımları izle.

Adım 1:
"Gemi İskelet"ini kullanılabilir rıhtım boşluğuna yerleştir.​

Adım 2:
Eğer [Gemi İskelet]ini kullanılabilir rıhtım boşluklarından birine yerleştirdiysen, gemini birleştirmeye başlayabilirsin.

Envanterindeki gemine eklemek istediğin parçalara farenin sağ tuşu ile tıklayarak "Parçalar" penceresine ekle..​

Dikkat!
Sadece aynı tür ve seviyedeki parçalarla gemi inşa edebilirsin. Çeşitli gemi tiplerini birleştirmek mümkün değildir. Lütfen gemi parçalarını satın almadan önce bunu unutma!​

Adım 3:
İnşa işlemini bitirdikten sonra "Tuning" butonuna basarak gemini tamamla!​

Komik bir eğlenceden daha çok, balık avlama yeteneği biraz para ve kullanışlı balıklar tutmanın çeşitli seçeneklerini sağlar. İhtiyaç duyduğun her şey meslek eğiticinden Directory of Fishing kitabı satın almak, biraz yem ve çokça sabır. Balıkçılık yeteneğinin, kara yetenek puanı kullanılarak 5. Seviyeye kadar çıkarılabileceğini unutmayın. Bütün şehirlerdeki limanlar ve küçük adalar Cony, Ron ve Kendal’da balık tutulabilir. Toplamda, beş farklı olta kamışı vardır, bunların ikisi, Itemshop'tan satın alınabilir..

Hangi deniz sakinini yakalamak için hangi yemi kullanman gerektiğini görmek için aşağıdaki listeye bakabilirsin. Her yem, kesin bir balıkçılık yetenek seviyesi ve kara yetenek seviyesini gerektirir.

Piece of Bread
Gerekli kara seviyesi: 1
Gerekli Balıkçılık yetenek seviyesi: 1
Tutmak için gereklidir:Goby, Prawn, Anchovy, Sand Eel, Filefish, Delta Smelt

Paste
Gerekli kara seviyesi: 8
Gerekli Balıkçılık yetenek seviyesi: 2
Tutmak için gereklidir:Skipjack Shad, Halfbeak, Sea Bass, Horse Mackarel, Anchovy, Sand Eel, Filefish, Delta Smelt, Prawn

Earthworm
Gerekli kara seviyesi: 15
Gerekli Balıkçılık yetenek seviyesi: 3
Tutmak için gereklidir:Skipjack Shad, Halfbeak, Sea Bass, Horse Mackarel, Sand Eel, Filefish, Delta Smelt, Striped Bass, Swimming Crab, Snow Crab, Abalone

Lugworm
Gerekli kara seviyesi: 22
Gerekli Balıkçılık yetenek seviyesi: 4
Tutmak için gereklidir:Halfbeak, Sea Bass, Horse Mackarel, Striped Bass, Swimming Crab, Snow Crab, Abalone, Pearl Oyster, Porcupinefish, Striped Puffer, Octopus

Krill
Gerekli kara seviyesi: 29
Gerekli Balıkçılık yetenek seviyesi: 5
Tutmak için gereklidir:Swimming Crab, Snow Crab, Abalone, Pearl Oyster, Porcupinefish, Striped Puffer, Octopus, Webfoot Octopus

Eğer şanslıysanız, Mühür Kırma İncileri (Pearl)Seal Dissolution Pearls bile yakalayabilirsiniz. Bazı eşyaların mühürlerini kırmak istediğinizde, bu incilere ihtiyaç duyacaksınız. Balıkçılık (Fishing) yetenek seviyeniz ne kadar yüksekse o kadar iyi inciler yakalayabilirsiniz.

Saygılarımla,
Jessica Alba​

Yukarı Alt