Char Full int Olup Buildi: Heuksal 100 - Fire 100 - Cold 100 Şeklindedir. Charın Skilleri 50ye FF dır ve sp kasılmaktadır. Şu an 15k spsi bulunmaktadır. Resimler :

- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

Charıma karşılık İsro Helios serverinde Gold, Yine SADECE Heliosta 85+ Wizz - Xbow yada 350silk (İsro) epin istiyorum. Nakit olarak ise fiyat 50TL dir.

Takasta ve satışta önce Char/Para elime geçtikten sonra charın bilgileri verilecektir. Aksi takdirde extraloob aracılığı ile olup karşıdaki charın durumuna göre ben yada karşı taraf aracılığı ödeyebilir ayrıca TL karşılığında satışda aracılıkğı karşı taraf ödeyecektir.

Kesinlikle chara bir kez girip bakabilirmiyim tarzında tekliflerle gelmeyin..

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Mopneet

iSro'da 85+ char veren olmaz diye düşünüyorum lakin hayırlı satışlar.

Bumpkin demiş ki:
iSro'da 85+ char veren olmaz diye düşünüyorum lakin hayırlı satışlar.
Bir çok char 100TL civarında satılık o nedenle teklifleri değerlendirmek adına yazdım öncelikli tercihim Ecsro(VİP) zaten. :nod:

Elimde 3 adet vip account var.100 Level Nuker / 82 Blader / 75 Bower(600k sp Devil 10Lv) bunların üçünüde verebilirim takas istersen.Ama işe gidiyorum akşama gelince cevap yazabilirim.Cevabını öm olarak at.Bütün accountları verebilirim.Sana güvenim sonsuzdur.O yüzden takasta aracıya ihtiyaç yok.Ben veririm bilgileri sonra alırım.Öm den cevabını bekliyorum.

Avenger demiş ki:
Char Full int Olup Buildi: Heuksal 100 - Fire 100 - Cold 100 Şeklindedir. Charın Skilleri 50ye FF dır ve sp kasılmaktadır. Şu an 15k spsi bulunmaktadır. Resimler :

- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

Charıma karşılık İsro Helios serverinde Gold, Yine SADECE Heliosta 85+ Wizz - Xbow yada 400silk (İsro) epin istiyorum. Nakit olarak ise fiyat 70TL dir.

Takasta ve satışta önce Char/Para elime geçtikten sonra charın bilgileri verilecektir. Aksi takdirde extraloob aracılığı ile olup karşıdaki charın durumuna göre ben yada karşı taraf aracılığı ödeyebilir ayrıca TL karşılığında satışda aracılıkğı karşı taraf ödeyecektir.

Kesinlikle chara bir kez girip bakabilirmiyim tarzında tekliflerle gelmeyin..
Satış devam etmektedir. Değişiklikler başlığın altında belirtilmiştir.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Zararına satış yapıyorum acil İsro silk gerekiyor Charı bana Maliyeti 70TL'dir. (Boş üyelik 50TL + 400Silk 20TL)

Char 60TL-400silk-Heliosta gold karşılığında satılıktır.

Yukarı Alt