1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

►Flatus Online 105 Cap-Job System-New Quest-Happy Event- |15.01.2016|

1. Asterius

Asterius Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    [​IMG]Silkroad Online eğlencesini , tıpkı eski günlerdeki gibi
    tekrardan yaşamak ister misin ?
    [​IMG] [​IMG]
    Herşeyin para olmadığını kanıtladık!Eğlence ve muhabbeti bol,mazideki Silkroad keyfini en güzel şekilde sunacak tek Private server Flatus Online olacaktır.

Herşey eski günlerdeki gibi oyundaki en değerli item gold olarak yapılandırılmıştır. İmmortal-Astral , %5 Premium , A grade Devil , Wing Dress,Toplayıcı&Atack Pet gold ile shopda satılmaktadır.Job savaşları ağırlıklı olacak , aktiviteler ile oyun canlı olacak ve exp rate 101 levele kadar kolay olacak 105 level olmak için baya emek harcamak gerekiyor,eski günlerdeki gibi partylerinizi kurabilirsiniz.

[​IMG][​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

Happy Event : Bu etkinliğimiz sizlere eski günlerdeki gibi acaba Premium çıkar mı ? Acaba Wing Dress çıkar mı ? düşüncelerini ve heyecanını sizlere en güzel şekilde sunmak amaçlı tasarlanmıştır.Bütün mooblardan topladığın harfleri [Event So-ok] sayesinde kırdırabilirsiniz.Oyunda bulunan ['Scroll,Vigor,Dress,Premium,vs.] güçlendirici itemleri şansınıza göre kazanabilirsiniz.

Adaletli bir oyun için ne gerekiyorsa yapmak adına elimizden gelen herşeyi yaptık , STR karakterlere özel [3] adet unique bulunmaktadır.(Medusa STR,King Mole STR ,Hyungmo STR) bu uniquelerden [Silk Scroll,Ünvan ve Medusa'dan > Nova İtem] kazanabilirsiniz.

Bütün uniquelerden [Gift Token] kazanabilirsiniz , çalışanlara özel [Akeru 110 lv.] '10000' Moob öldürme görevini [Extra Shop] yaparak [50 ad.] kazanabilirsiniz.Bu token ile shopdan [Hediye Kutusu] alabilirsiniz,sağ tıkladığınızda [F10 itemleri ve scroll vs.] şansınıza ne çıkarsa kazanabilirsiniz.

Emeklerinizin karşılığını en iyi şekilde alabilme imkanını sizlere sunmak istedik , Her ay [Thief,Trader,Hunter] Rank [1.] karakterlere 'Commander' rütbesi ve [250 Silk] ödül veriliyor.Unique rank her hafta sıfırlanır , (1.):250 Silk,(2.):150 Silk,(3.):100 Silk ve 1. karaktere [Unique Monarch] rütbesi veriliyor.Fortress War kazanan guild [5 Premium ve 50 B Gold]-[Hotan Fortress Monarch] ünvanı ve ödülü veriliyor.

Son düzenleme: 11 Ocak 2016
  2. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    228
    Ödül Puanları:
    63
    Server güzel gözüküyor , hayırlı olsun :thumbsup:

3. westcaos

westcaos Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    8
    evet oyun efana gerçektena damlar 1 günde 30 tane yalan söyleme konusunda başarılı cıktılar ve efane oldular verdikleri hiç bir saati tuttramadılar emekleri boşa çıkardıalr ve rollback yaptılar boşuna gelmeyin tavsiye etmem efsane ama başka yerden efsane üfürükten teyyare bunlar

emeklerimiz boşa gitti sizinkilerde gitmesin tavsiye etmiyorum bu oyunu 300 kişiden bi avuç kaldı onlarda para yatıranlar oyunu 1 saat açık tutamıoyor

4. westcaos

westcaos Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    8
    evet efsane professionel kadro 1 gün bile dayanamayıp paraları da çalarak oyunu siteyi face adresinide kapatarak kaçmış bulunmaktadır canı yananlara üzüldüm keşke böyle insanları extraloob ta görmesek..