Takımı
Fenerbahce
Merhabalar,
başlıkta da belirtmiş olduğum gibi flash bellek biçimlendirme problemim var. Belleğin içinde almam gereken bir sürü resim ve bilgi var. Ama bilgisayar biçimlendirmek istiyor, farklı bir bilgisayar da denedim yine biçimlendirmek istiyor. Acaba bu içindeki verileri sorunsuz alamaz mıyız ? Resimler vesaire hepsini almam gerekiyor acil bilgisi olan yardım edebilirse çok sevinirim :oops:

Takımı
Besiktas
Bilgisayarım ters tık yönet disk yönetimi mevcut ''usb bellek'' orada adı görünür ters tık araştır de bi zamanlar böyle giriyordum

Takımı
Besiktas
eğer görünmüyorsa bozulmuş olabilir görünüyorsa ve girmemeye devam ediyorsa virüs kaynaklı bir sorundur onu açan bir program vardı adını hatırlayamıyorum hatırlayınca yazarım

Takımı
Besiktas
programın adı hp usb disk storage.
ilk başta yazdığım yeri aç orda usb'ye ters tıkla özellikler araçlar'a tıkla belleği denetle kritik hata varsa çözebilir

Takımı
Fenerbahce
Sağol hacım ilgin için :) Denedim ama sanırım format atarken usb pc üzerinde takılı kaldığı için problem yarattı ve bu yüzden sıkıntı çıkarttı. Biçimlendirme dahi yapamadım. Program ile biçimlendirmeyi gerçekleştirdim hemen ardından Recover My Files ile de tüm dosyalarımı resimlerimi geri aldım :)

Yukarı Alt