Server
Flora
Takımı
Galatasaray
BeBeT0 demiş ki:
spyland8k demiş ki:
gelen hata bu işte Evil or Very Mad
-Resim Silinmiş.

arkadasım normal botla girince normal girincede veriyor ama loopback ve msn kapalı tutunca ve ekran kartın güncelleyince gelmiyor ???? hatası
Loaderla 4 Tane Client Açıyorum Vermiyor Burda Bir Tane Açmaya Çalışıyorum Tak Bu Hata...

Son düzenleme:
yok arkadaşım bide calisiyor diye koymayın ilk bir gir oyuna prog. kurdukdan sonra sonra calisiyor de sonra millete indirin de.... code ekranını girer girmez ???? hatası ile masaüstüne atıyor. indirmeyin

HOCA BU NE YAAA İÇİNE ETTİ CLİENTİN START VERMİYO VERİNCE BASIYORSUN OYUN AÇILMIYOR ETTİ İÇİNE OYUNUN SAKIN İNDİRMEYİN 2 SAAT UĞRAŞIRSINIZ ONA GÖRE ŞİMDİ BEN NAIL ESKİYE DÖNECEM BİLEN VARMI CLİENT GİTTİ YARDIM??????

HAY SENİN VERECEĞİN PROGRAMA BAŞLIYCAM BEBETO Bİ ÇARE BUL MASA ÜSTÜNE ATIYO SENİN YÜZÜNDEN YENİDENMİ KURACAM OYUNU AYIPTIR YA ARKADAŞ HAZIRLADIĞINIZ PROGRAMLARI DENEMEDEN MİLLETE YERLEŞTİRİYORSUNUZ ÖNCE KENDİNİZ DENEYİN ÇALIŞIYORSA BURAYA SÜRÜN EH BE KARDEŞİM NE DESEM BOŞ....

Lord Yarkan Bacımız Nerde Bisde Peşinde Dolanıyoru
memo23 demiş ki:
HAY SENİN VERECEĞİN PROGRAMA BAŞLIYCAM BEBETO Bİ ÇARE BUL MASA ÜSTÜNE ATIYO SENİN YÜZÜNDEN YENİDENMİ KURACAM OYUNU AYIPTIR YA ARKADAŞ HAZIRLADIĞINIZ PROGRAMLARI DENEMEDEN MİLLETE YERLEŞTİRİYORSUNUZ ÖNCE KENDİNİZ DENEYİN ÇALIŞIYORSA BURAYA SÜRÜN EH BE KARDEŞİM NE DESEM BOŞ....
lan yavşak bozdurma azımı adam zorlamı kullan dedi çok biliyosan yap bi program kullan burda daha yenişsin bebetoya iş öğretmeye kalkma Mad

Morwena

Buralıyım
Hey ne oLuyor beyler memo23 ve amigos her ikinizde benden birer uyarı aldınız ...
Umarım bir daha hatanızı anlar konuşmanıza çeki düzen verirsiniz ...

Yukarı Alt