Süper Lig'de 2. haftanın sonucu merakla beklenen maçında Trabzonspor, Fenerbahçe'yi 3-2 mağlup etti.

Süper Lig'deki ilk maçlarından güzel futbol ve glaibiyetle ayrılan Trabzonspor ile Fenerbahçe, Avni Aker'de karşı karşıya geldi; sahadaki mücadele tek kelimeyle nefesleri kesti.

İngiltere Premier Ligi maçlarını anımsatan karşılaşmada girilen gol pozisyonlarının hesabı tutulamadı. 14. dakikada Trabzonspor'un kullandığı duran topa ters bir vuruş yapan Mehmet Topuz, topu kendi ağlarına gönderdi ve ev sahibi Trabzonspor 1-0 öne geçti. Sarı-Lacivertliler, bu golün şokunu henüz atlatamadan 15. dakikada Yattara sahneye çıktı. Ceyhun'un savunmanın arkasına attığı akıl dolu pasta topun altına çok şık giren 61 numara, takımını 2-0 öne geçirdi. 28'de Diego Lugano'nun kafa golü Fenerbahçe'yi umutlandırırken, Yattara yine dümene geçti ve 29'da yaptığı ortayla Glowacki'nin golünün mimarı oldu. 3-1'lik skorun şaşkınlığını yaşayan Fenerbahçe'de sakatlanarak oyundan çıkan Semih'in yerine giren Miroslav Stoch, 41'de durumu 3-2'ye getirten isim oldu ve ilk yarı bu skorla sona erdi.

İkinci yarıda da sahadaki müthiş tempo devam etti. Her iki takım da üst üste fırsatlardan yararlanamazken 70. dakikada ceza sahası içinde Gökhan Gönül'ün müdahelesiyle yerde kalan Colman, kazanılan penaltıda topun başına geçti. Fenerbahçe'nin genç kalecisi Mert, Arjantinli'nin vuruşunda çok iyi uzandı ve gole izin vermedi. Bu dakikadan sonra karşılaşmada başka gol çıkmadı ve Trabzonspor 3-2'lik galibiyetle puanını 6 yaparken, Fenerbahçe 3 puanda kaldı.

TRABZONSPOR: 3 - FENERBAHÇE: 2

Stat: Hüseyin Avni Aker
Hakemler: Bünyamin Gezer, Erdinç Sezertam, Asım Yusuf Öz
Trabzonspor: Onur xx, Cale xx, Glowacki xxx (Dk. 64 Giray x), Ceyhun xx, Selçuk xxx, Serkan xxx, Egemen xx, Colman xx, Alanzinho xx (Dk. 46 Umut xx), Teofilo xx, Yattara xxx (Dk. 85 Barış Ataş x)
Fenerbahçe: Mert xx, Gökhan Gönül xx, Lugano xx, Bilica xx, Andre Dos Santos x, Cristian xx (Dk. 75 Alex x), Emre xx, Mehmet Topuz xx (Dk. 67 Selçuk x), Özer x, Niang xx, Semih x (Dk. 39 Stoch x)
Goller: Dk. 14 Mehmet Topuz (kendi kalesine), Dk. 16 Yattara, Dk. 29 Glowacki (Trabzonspor), Dk. 28 Lugano, Dk. 42 Mehmet Topuz (Fenerbahçe)
Sarı Kartlar: Dk. 44 Egemen, Dk. 78 Ceyhun, Dk. 89 Onur, Dk. 90 Barış Ataş (Trabzonspor) Dk. 59 Cristian (Fenerbahçe)​

Absence

Ne maçtı be ulen 2-0 da dedim tarihi fark olur stoch bi girdi oyun değişti korakor ortasahası olmayan bi maç geçti bi o yana bi bu yana koşuyolar zaten nette izledim tutukluk yapıyor bi bakıyorum adamlar gelmiş lugano topu çıkarmış bi bakıyorum niang ı yere indirmişler v.s v.s

shneZee demiş ki:
hmzsnmz demiş ki:
Haberde hata var golü şıtoç değil topsunuz attı :lol:
:think:
Konuşmayı yeni öğrendi affet abisi :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
basit bir maçtı yıllar sonra fenerimi 4-4-2 olarak sahada gördüm paok maçı için farklı başlamış aykut hoca asrın hatasını yapmış fenerin bu deli halini görünce hemen digiturk'u aradım ve lig tv'mi açtırdım bu sene şampiyonuz 8)

Böyle bir maç izlemedim ;
Adamın penaltı verdiği pozisyona bak birde vermediği pozisyona bak lanet olsun !

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Guathema demiş ki:
Böyle bir maç izlemedim ;
Adamın penaltı verdiği pozisyona bak birde vermediği pozisyona bak lanet olsun !

hakem maçı kusursuz yönetti herşey yerli yerindeydi :detective:

OMG okan abi ciddimisin ?
inanamıyorum en az 4 tane taç verilmedi he birde komik foul pozisyonu vardı onu es geçemem bknz bılıca adam topa vuruyor topa vurdu diye foul ne saçma ama ben inanmıyorum onu ciddi söylediğine , yediremiyorum kendime evet çabalıyoruz ama birşeyler dur diyor bi Fener bi dostlar offf hayat çok zor :lol : makara:

Penaltı buz gibi penaltıydı şimdi yapmayın . Trabzon farkı kaçırdı lakin aykut hoca tüm herşeyi göze alıp alexi oynatmadı ki bu sürec sancılı geçecek olsada fenere ilerde çok katkısı olacaktır. Azize eğer aykut hocanın arkasında durursa ve takım alexsiz oynamaya alışırsa fenerin en büyük transferi bu olur .

hmzsnmz demiş ki:
Penaltı buz gibi penaltıydı şimdi yapmayın . Trabzon farkı kaçırdı lakin aykut hoca tüm herşeyi göze alıp alexi oynatmadı ki bu sürec sancılı geçecek olsada fenere ilerde çok katkısı olacaktır. Azize eğer aykut hocanın arkasında durursa ve takım alexsiz oynamaya alışırsa fenerin en büyük transferi bu olur .
Penaltı? Orda penaltı yoktu bi kere sayın menacerim :P . Ayakları birbirine girişti öyle kapaklandı yere. Verilmesi gereken doğru bir penaltıyı vermedi. :detective:

CherryBrandy demiş ki:
hmzsnmz demiş ki:
Penaltı? Orda penaltı yoktu bi kere sayın menacerim :P . Ayakları birbirine girişti öyle kapaklandı yere. Verilmesi gereken doğru bir penaltıyı vermedi. :detective:
Pozisyonun hep sonuna bakıyorsunuz işte.. gökhan adamın diğer ayağına temas edince bu yere basması gereken yerden farklı bi yere bastı sonra colmanın diğer ayağı kendi ayağına takıldı.

hmzsnmz demiş ki:
CherryBrandy demiş ki:
hmzsnmz demiş ki:
Pozisyonun hep sonuna bakıyorsunuz işte.. gökhan adamın diğer ayağına temas edince bu yere basması gereken yerden farklı bi yere bastı sonra colmanın diğer ayağı kendi ayağına takıldı.
Bence değildi. Peki ya verilmeyen penaltıya ne diyeceksiniz efenim

Yukarı Alt