arkadaslar fire fox yukledim demin ama nedenre resimler felna geç açılıyo mesela imzalar ilk önce kare kare sonra düzeliyo neden..siliyimmi bunu napım Rolling Eyes

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
olurmu öyle şey en güzelini yapmışsın firefox gibi bir browser gelmedi gelmeyecekte Wink

bir restart at sistemine sorun ortadan kalkar herhalde firefox'un en büyük özelliği hızıdır.

extraloob demiş ki:
olurmu öyle şey en güzelini yapmışsın firefox gibi bir browser gelmedi gelmeyecekte Wink

bir restart at sistemine sorun ortadan kalkar herhalde firefox'un en büyük özelliği hızıdır.
hissettiriyo zaten.ve en begendigim özelligi tek sayfa üstte ayrı ayrı sayfalar açabiliyosun

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ctrl+t gibi bir tuşu varken veya linklere tıklarken ctrl ile tıklamak gibisi hangisinde var Cool

extraloob demiş ki:
ctrl+t gibi bir tuşu varken veya linklere tıklarken ctrl ile tıklamak gibisi hangisinde var Cool
işte onu demek istedim ama ctrl+t kombinasyonuyla acıldıgını bilmiyodum :lol:

Thx Extra.... mucX

sagol avril bu sanırım bi bölümde sabit topic olarak var nasıl bişey oldugunu bilmiyorum firefox kullanıyım bi süre onuda deneri simdilik firefox

Sagolun

__AvRiL__

Extraloob

resmi kaldır istersen bu aralar sehitlerimiz için kucuk bir yaw tutuyorum da

ya valla ben de firefox da yuklu opera da ama opera cidden goze daha hoş geliyor sekmelerin oldugu kabarık yerler sanki onunde bir buton havası veriyor bir dene 6.5 mb lık bişey zati jkendi update ini kendi yapıyor her zaman:D

Server
Efes
Takımı
Besiktas
extraloob demiş ki:

opera var en ıyısı o dıyoolar

Yukarı Alt