leydinuker demiş ki:
Destiny demiş ki:
çok güzel yapmışsında .. ben bu buildi şahsen kimseye önermem .. yani var böyle buildler bizim serverde adamın +6 +5 seti vardı ben +4 , +5 setimle kesmiştim ..

olucaksanız ya ; 90fire 90cold 90pacheon
90fire 90force 90pacheon
90fire 90 cold 90 heuksal
90 fire 90 force 90 heuksal <- özellikle en hit build

bu buildler bence silkroad gelmiş geçmiş en iyi buildlerdir aksini iddaa eden varsa çıksın karşıma
o adam pwp yapmasını bilmiyomustur
Adamımsın :P

Warden_

Öğretiyorum
EndlessLove demiş ki:
leydinuker demiş ki:
Destiny demiş ki:
çok güzel yapmışsında .. ben bu buildi şahsen kimseye önermem .. yani var böyle buildler bizim serverde adamın +6 +5 seti vardı ben +4 , +5 setimle kesmiştim ..

olucaksanız ya ; 90fire 90cold 90pacheon
90fire 90force 90pacheon
90fire 90 cold 90 heuksal
90 fire 90 force 90 heuksal <- özellikle en hit build

bu buildler bence silkroad gelmiş geçmiş en iyi buildlerdir aksini iddaa eden varsa çıksın karşıma
o adam pwp yapmasını bilmiyomustur
Adamımsın :P
aynen!!katılıorum :lol:

Set olarak hangisi daha iği olur Fire-Lighting / Pacheon Bow a Ben İzinizden Gidiyorum Garment Set war ama Pro mu Garment mi Sizce ?

rebelb demiş ki:
beyler unutmayın , hız olmadan okçu olunmaz , eğer lighting yoksa nanayı yemişsindir bir okçu olarak, çünkü kaçarak vurması lazım
ßen kimsede öle kaçarak vurma diye bir huy görmedim olmadı drug alır zor bişey mi yani Anca senin gibiler kaça kaça vurur hepde yatarlar xD

karatal demiş ki:
Set olarak hangisi daha iği olur Fire-Lighting / Pacheon Bow a Ben İzinizden Gidiyorum Garment Set war ama Pro mu Garment mi Sizce ?
protector tavsiyem ama garmentte pek sorun olmaz..ama kesinlkle armor olmaz

Arkadaşlar şu set işini biraz açıklasanız.. Bu buildde pro mu garment mi? Artıları veya eksileri neler? Eğer bu konu hakkında link varsa ve verirseniz çok iyi olur. :)

OxyGeN_ demiş ki:
Arkadaşlar şu set işini biraz açıklasanız.. Bu buildde pro mu garment mi? Artıları veya eksileri neler? Eğer bu konu hakkında link varsa ve verirseniz çok iyi olur. :)
Parry ratio Lightla yükselceği için Pro ama daha hızlı ve daha fazla vurmak için Garment öneririm.

MrsLioNs demiş ki:
Fll Str Bowa Yanlışlıkla 3 İnt Versek Ne Olur ?

Bir şey olmaz!
Sürekli insanlar laga luga ediyor."Strcide Int verirsen char bozulur" diye...
Halbuki Çin charlarında Hybird diye bir durum var.
Hybird +2 STR +1 INT veya +2INT +1 STR yapmadır. Ben daha Hybird Bowa denk gelmedim.Ama ben deniycem.
+2 Str +1 Int olarak.

Bence de light daha iyi olur. Nedeni ise:
1)Full str oldumuzdan dolayı phy defansımız fazla olacak.Dolayısıyla coldun phy defansına ihtiyacımız fazla yok
2)Snow shield str oldumuz için mp miz az olacak.Bu nedenle %40 yukarısı snowlarda vuruşlarımızda kesinti olacaktır.
Light de ise
1)Parry ratio var.Biz bowuz blade gibi fazla defans yok.Ama parry ratio sayesinde rakip bize vuracağının en azı kadar vuracaktır.
2)Mag atack buf:Str çarlar el yakması olmadan bi işe yaramaz.Bu nedenle mag atacak buffyla el yakmamız güçlenecek dolayısıyla fazla vuracağız.
3)Hızlı koşma bazı arkadaşlar npcden alırız dior ama npcde ucuz değil ki %100 lük 397 k.Light varken almaya gerek yok.
Bence cold 20 ye getirilmeli.%20lik dnow fazla etkilemez mpyi.110 fire 110 pacheon 90 light 20 cold. Bence en iyi bow yapılandırması.
Force bow bende çok kastım eskiden çok iyidi.İki katına kadar vurabiliodu.Ama şimdi npcye gelen purfiction pillerle geçiyor.Bu nedenle forceye gerek yok.

Yukarı Alt