Charim 70 LwL Olucak
viewtopic.php?f=123&t=75840
satmayı dusunuyordum ama satmicam 500 Silk alip Yapmak İstedigim
Fire yi 30 dusurup Light Cold ve Bicheon Gitmek İstiyorum Sizce Bu Mantıklımı

90 LwL geldigi icin herkes light nuker aciyor ve char eskiden kalma oldugu icin fire yoksa devammı etmeliyim Fire a
Cevaplarınızı bekliyorum

fire nuker charda ıyıdr kardesım ama senın yapmak ıstedıgın yapılandırma en mantıklısı ben devam et derım dusuncenı uygula :muck:

RoyalFlush

Bilgiliyim
a4_tech demiş ki:
Zor bir karar.O kadar fire ı kapatman çok uzun sürecek ve çok masraflı olacak.Bana kalırsa fire ı kapatma.Full force bir çar yap bicheondan vazgeçmek şuanda benim gördüğüm en mantıklı seçim.Yani;
90Fire
90Light
90Cold
30Heuksal(Fazladan hp için/30 Bicheon(Block yüzdesi Fazladan fiziksel defans skili.Az da olsa işine yarayabilir.)
Ha dersenki 500 silkin tamamını skill sıfırlamak için kullanırım.O zaman Dediğin yapılandırma çok güzel bir seçim olur.

ya eer light fire gidrsen sadce mob ksrsn ama snn dediin gibi cold 90 light 90 bicheon 90 fire 30 gidrsn pwpde de çok ii şeler yaprsn bnden sölemsi..

KARDES BICHEONDAKI 6LI KOMBONUN ZEHIRLERI PILL LE GECIRILIOR.YANI DIVISION BLEED IMPOTENT BUNLAR PILLE GIDERILIOR.FULL NUKERDEN SASMA

Her Chardan kastigim oldu !

Tek Nuke Ile yani 90 fire 90 light 90 cold hic bir int'ci , saglam chari yatiramaz ! Imkani yok ! tabi eger yanina Force acarsa, zehir sallar, sonra nuke atarsan hadi ona eyw. dedik.

Ama Tek Nuke i$ini gec...

Soruna gelince, Fire mi Light mi ...
Bence Fire ! hem Nuke (315%) hemde el yakmasi daha güclü ! arti, unique de kesersin bari !

Simdi tabi yorumlar gelir, light da mag buff var... Her Chari denedim :wink1: Fire No 1 !

Yukarı Alt