1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

fire?light?

1. th3NightMare

th3NightMare Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    100lvl baz alındıgında full int sword için bic.+cold un yannda hangisi daha etkili olr light,fire?_?
    light ta mag arttıran skill var ama fire da yok,lightta ışnlanma var ama fire da yok,light ta pary var ama fireda yok :oldie: ama firede olan % light ta yok acaba hangisi daha etkili olrki 100lvlde :lol: :roll:
    bide pvpde blade glavie warriorları fln kesebilirmiyim yoksa ezerlermi :mrgreen: :detective:

2. agasarli

agasarli Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Capunya. tohyo (capun garılarına hastayık varmı?)
    int karakter lr açmayı düşünmüyo pek fazla ilginç... lr mag atıran skil 5de1lik bi güç ekilcek sana sen düşün pary ayda walk fantom için açma lr yi atak için aç..

3. qwerty58

qwerty58 Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Parry Ratio önemli ama magical attack ondan daha önemli. Magical attack arttıran skill'in etkisini zaten fire imbue ve güçlü fire nuke'leri ile yakalıyacaksın. Ayrıca fire'a yeni gelen skill de nuker için önemlidir. Benim seçimim Fire!

4. TwiLighT

TwiLighT Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    nuker=light, light=nuker :mrgreen:

Lightsız nuker çok ilginç geliyor bana :detective: gerçi hiç lightsız nuker kasmadım ama light masterysi olmayan nukerler pek çok yandan eksik kalıyor (mag attack, speed, parry vs) :roll:

5. qwerty58

qwerty58 Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Şu konuya bir açıklık getirelim. :mrgreen: Coldsuz bir nuker olmaz bence. Nukeri ayakta tutan Snow Shield'dır. Aynı şey weapon skilleri için de geçerli. Bicheon veya Heuksal ile bir çok + kazanabiliyor nuker. [Hp-Defanslar-Knock Down-vb.] Fire ile Lightning arasında bi seçim yapılması gerekiyor. Kişinin zevkine bağlı. Ben sadece fikrimi sundum. Neden fire'ı tercih ettiğimi de hemen üstteki mesajımda belirttim. Bi karakteri yapılandırmanın birçok yolu var SilkRoad'da. Herşey kişinin zevkine bırakılmış. :wink1: