1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Fire~Light Bowmanım Force dönsem mi?

1. LeqendOfSro

LeqendOfSro Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Cod 4 Player
    Merhaba arkadaşlar.Lütfen bu ne ya uzun uzun yazmış birşeyler salla diyip çıkmayın.Yorumunuz benim için önemli.En azından charın geleceği için.

Öncelikle niye forceye dönmeyi düşündüğümü açıklıyım.Charım 94 level fire~light bowman.100 capa göre ayarlamıştım 100 fire 100 pac. 80 light 20 cold şeklinde.Daha sonra 110 cap geldi ve ben lightı ellemedim hala 80 levelde duruyor.Bazende düşünüyordum fire~cold mu çevirsem phy. defansım iyice artar sağlam olur vs. vs.Arkadaşlar diyor 110 fire 110 pacheon 90 light 20 cold yap aynısı devam et.Sonra başka bir arkadaşıma sordum serverda saygın oyunculardan biridir kendisi.Benim kafamda forceye dönmekte vardı 2 gündür.Arkadaşım şöyle dedi;bence force yap.Şimdi force bowmanların devri.Çok güzel oluyor eğer kullanmasını bilirsen.Bak KwT force döndü dedi.KwT serverın en iyi bowmanlarından biridir elinde sun +15 bow var.Fire cold yapılandırmasıydı force'ye döndü.Kendisi idolümdür diyebilirim öylesine süper bowmanı. :detective: O ne yaparsa bende onu yapıyım demiyorum kendi bildiğimi ve sizin yorumlarınıza göre değerlendiricem ama Force aklımdan çıkmıyor bir kaç gündür...

Skillerimi gösteriyim;

Fire Lv. 94

Pacheon Lv.94

Lightning Lv.81

Lightı kapatırsam 100k sp geliyor.Charım zaten FF + 234k SP'm var Forceyi 94 FF yapabilirm orda sıkıntı yok.Chn charları yatırırım debuffları ile ama kafamda ikinci bir soru var;Holly Spell?

Debufflarım max.Rakibiminde holly spelli leveline max.Tutar mı tutmaz mı ne olur holly hakkında bilgilerinizi almak istiyorum.

Birde forcede hangi skilleri açmalıyım yazar veya link atarsanız sevinirim..

Lütfen ayrıntılı yorumlar yapınız.Şimdiden teşekkürler iyi forumlar...

2. LeqendOfSro

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Cod 4 Player
    Bakıpta çıkmayın hadi ama bir yardım :S

3. sarkolata

sarkolata zaa xD olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    69
    Ödül Puanları:
    58
    Meslek:
    İt Kopuk
    Dostum okudum komple ama force dan anlamam kusura bakma. Holly bildiğim kadarıyla Tamamen kesmez debuff'ı ama baya kısaltır. Ama ben bowman yaptımmı fire light pacheondan vazgeçmem , illa bir şeye döneceğim dersen force ol. Str charda cold kadar gereksizi yok :wink1:

4. LeqendOfSro

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Cod 4 Player
    Hmm haklısın.

5. iDontCare

iDontCare Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Force güzeL.Pvp de iş görür Holy Spel konusunda net bir şey söyleyemeyeceğim.Ben olsam bende force yapardım :wink1: