Bence heuksalın 2. skill grubu kesinlikle şart.Str ile pvp yaparken bile imbuenin atağını düşürür yada block koyar.

BaSoryong

Buralıyım
qüzel olmuş ama Glavienin 2. 3. Skill grupları kesınlıkle acılmalıya eklenmelıyıdı ozelıkle Dull Skili Force isdede zehir kesinlikle acılması lazımdı kısısel gorusumdur.

CryBe4Die demiş ki:
qüzel olmuş ama Glavienin 2. 3. Skill grupları kesınlıkle acılmalıya eklenmelıyıdı ozelıkle Dull Skili Force isdede zehir kesinlikle acılması lazımdı kısısel gorusumdur.
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

vital spot attack serisi holy spell basılı charlarda ne kadar işe yarıyo 100 levelde?

ayrıca firenin 2. serisi de önemli bence siz dahda iyi bilirsiniz ama çokta fena resist vermio o skill

buu full intmi strmi yoksa bir int bir str vererekmi gidiliyor açıklama yapılsa daha iyi olur yeni başlayanlar anlamıyor cünkü ?

110 lvl force glavie olarak çarımdan çok memnunum.. neden cold değil derseniz cold size sadece defans verir.. yani dayanırsınız okey ama nereye kadar ... vuruşlarınızla yıkamayacağınız birini cold buildiyle zaten yıkamazsınız ama dayanmanız uzun sürer bu kadar. ama force da öyle işlemiyor... çin çarları debufflarla yıkma şansınız var. euro çarlarda da stun kullanarak oyalarsınız, warior ve daggerlardan yediğiniz debfuları siler zaman kazanırsınız.

benimle aynı statüdeki bir cold glavie beni asla kesemez ama benim onu kesme şansım var.. tecrübelerime güvenebilirsiniz. yani herzaman force glavie diyorum. Bu arada full str glavieden bahsediyorum...

iyi seneler..

Yukarı Alt