arkadaşlar elimde force bow bir karakter var. ama kararsız kalmış durumdayım force yerine light mı açsaydım diye düşünüyorum?

Takımı
Galatasaray
Oynayış tarzına göre değişir Fire Force biraz oyuncunun yeteneğine bağlı bir karakter nerde ne skill atacağını bilmen gerek ayrıca fire light. a göre biraz daha masraflıdır defans buff olmadığından item yapman gerek ayrıca hızlı koşma iksiri falan alman gerekir.Fire Light. ise daha çok kasma amaçlı bir karakter Fire Cold ve Fire Force'a göre çok daha hızlı kasar kendisini protector kıyafet seçimi daha uygundur cold olmadığından fiziksel savunması düşük olacaktır çünki.Seçim sana kalmış aklına takılan birşey olursa yardımcı olmaya çalışırım.

hız,parry ratio arttıran skili var,mag atağı arttıran skili var(ne işe yarar demeyin el yakmada magical sonuçta).ama ben speed ve ghost walk yüzünden genelde lightningi seçiyorum.

ben ilk defa force kullanıyorum ama kasarken oldukça zorlanıyorum defans sağlayacak bir buff yok. set dizme olanağım da yok. peki en hızlı kasma kolaylığını light mı yoksa cold mu sağlar?

20 cold fire light pach senin yolundur, bowların def az olcagı için 20% snow iyidir.

cold kasman sana hiç bir şekilde bir artı kazandırmaz
bow char pro set giyer fazlasıyla phy defansın olur cold yerine kesinlikle light yapmalısın

snowshield olayını da düşünüyordum. 20lv cold açmamın bu konuda yararı olacak diye düşünmüştüm. peki 80lvda 30k spye sahibim light büyülerini 80'e getirmek istesem zarar edeceğim kesin fakat ne oranda edeceğim? yani geri dönüştürdüğüm skillerde bana sağlayacağı sp % kaç oranında olacak?

Yukarı Alt