Server
Assos
Takımı
Besiktas
- Resim Silinmiş.​
Yapılandırmayla ilgii sorularınızı konu altında sorunuz.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
guzel olmus elllerine sağlık ama strlerin snowu acması cok amtıksız geldi onun dışında cok ii

Fire cold.Bence her yapılandırma da cold olmalı size en önemli defansı sağlıyor. Ama ben defansı giydiğim kıyafetlerle sağlarım diyorsan fire-ligt.

okçu ateş elektrik ya da buz elektrik olur gerisi yalan

EliteTurk

Aileden
Kobe demiş ki:
Ben 5 senedir her türlü char kastım ve Bow da kastım fakat Pvp charında eyer Cold 100-Fire 100 -Pacheon 100 yada cold yada firenn yerine light açarsan defansın düşer..Pvp sine gelelim söledigim charın eyer karşındaki adam Full str ise arka arkaya vurucagın 4 kere Crtcal skill ine bakar ama bu ihtimal biraz zor görünüyor..Eyer Light yerine Force açarsan Statüsler Division +%40 demage verir,Decay +%20 phy demage verir,impotent +%30 mag ve phy defance verir,Weaken +%20 mag attack verir..Bunların karşıdaki adam girme olasılıgı %80..Full str 1 charı kesmek için sadece Division+Decay girdiginde karşıdaki charactere atıcagın 3 skile bakar sadece karşıdaki charın hayatı..Bow charı her türlü build olarak kullandıgımıda belrtiyim..Force Bow 1 numara..tabi Force karakterli Chenise charlarda alternatif çok ama denenmiş ve onaylanmıştır 8) :coffee:

GhostKinG demiş ki:
Kobe demiş ki:
Ben 5 senedir her türlü char kastım ve Bow da kastım fakat Pvp charında eyer Cold 100-Fire 100 -Pacheon 100 yada cold yada firenn yerine light açarsan defansın düşer..Pvp sine gelelim söledigim charın eyer karşındaki adam Full str ise arka arkaya vurucagın 4 kere Crtcal skill ine bakar ama bu ihtimal biraz zor görünüyor..Eyer Light yerine Force açarsan Statüsler Division +%40 demage verir,Decay +%20 phy demage verir,impotent +%30 mag ve phy defance verir,Weaken +%20 mag attack verir..Bunların karşıdaki adam girme olasılıgı %80..Full str 1 charı kesmek için sadece Division+Decay girdiginde karşıdaki charactere atıcagın 3 skile bakar sadece karşıdaki charın hayatı..Bow charı her türlü build olarak kullandıgımıda belrtiyim..Force Bow 1 numara..tabi Force karakterli Chenise charlarda alternatif çok ama denenmiş ve onaylanmıştır 8) :coffee:
Doğrudur Cold 100 olan bow yatmaz ama arda arda crt vurmadan char yatıramaz. Force açıncada charın defansı cok düşüyor buda bende hep :?: olmuştur..

ben 93 lvl fire cold bowum force açmayı çok düşündüm ama unutmayın artık potçuda zehir gidericiler var yan force işe yaramıyor

Süper bi yapılandırma bence fire mag. def cold phy. def protectorda gıydınmı bence super olur

Arkadaşlar ben şu an Pure STR Bow char kasmaktayım.Ancak bu SP sıkıntısı öldürecek benı.Charı arktan aldıgımda tüm skıllerı 26 da Maxladım.Su an char 36 Level ve 37 Level'a geçecek.37 Levelde tam 5 GAP'lı olucak.Fire-Cold-Pacheon skilleri suan 32 Level'da Su an toplam 2220 SP(Bir Günde Ticektsiz Yaptım) var.Sizce ılerlyen levellerde SP sıkıntısı cekmemek ıcın ne yapmalıyım???

*Benı aklımdakı fikir 41 LeveL'a kadar Sp farmLı gitmek ama boyLe oluncada Vurus gücü düşüyor ve gelen Ex point gözle görulur sekıLde azalıyor.

Şimdi sizin fikirlerinizi alıyım...

eğer goldun varsa 76 lwl a kadar taxiyle gidiceksin 7 gap fln sürekli git 76 a kadar. sp sıkıntısı çekmessin, taxie giricek param yoksa diyosan oynama boşuna :D bu sronun dini imanı para olmuş :D

force açmayalım mı ???????? aynı durum bende de war coldu kapatıp force açmayı düşünüyorum

potçularda purf. pill satılmaya başlandığından beri force bowun sonu yaklaşıyor.. force için defans buyuk bi sorun bunu unutmamak gerekir.. yapılandrmada snw shıeld dsındakıler hosuma gttı.. snow shield karaktrn ydgı dmage'ın %lık bır kısmını mp'den alır.. str carın ztn az olan mpsnı yapılan atack sonucunda tuketr ve yenı bır atack yapılamaz.. yapılır ama ne kdar verımlı olur bılemem .

force biraz fantazi ...fire 100 banko..... light yada coldu 100 yapmak senin tercihine kalmış..her sonuçta önemli olan farmlı ve sağlam itemli olman.. ( ps: 100 level ve 85 level 2 bow kastım)

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Şuanda kastıgım charım aynen bu yapılandırmadır. Cold - Fire - Pacheon .. 1 keresinde deneme amaçlı so-ok evente gitmiştim 30 ticketla çıktım, 1 str bow - 3 wizard aynanda dalarsa yatırıyorlardı. Zaten önce wizardları alıyordum sonra bowla gidişirken takım arkadaşları gelip ks yapıyorlardı da onu da alıyorduk. Yani yapılandırmamdan şaşmam çok memnunum, kasması da gayet iyi ve zevkli :thumbsup:

Yukarı Alt