Azteca serverında başladığını biliyordum..Partylemi kastı bilmiyorum fakat yeni bir serverda 106 günde 101 lvl olup nova seti ve glavie yi hazırlamak herkesin yapacağı bi iş değil..

Partiyle kastıysa 106 günde 101 lvl az bile :) nova artık degersiz oyuncak gibi cıkıyor partiyle ama yınede emegı war helal :wink1:

yeni bir serverda bunları yapmak kolay değil ki 90-95 e kadar tahminim solo kasıp daha sonra pt yle kastı..çünkü 95ten sonra neredeyse hergün 1 lvl alıyodu rev6 ya göre :))

bu arada 106 gün dediğim serverın açıldığından bu güne dek geçen süredir..

FiRARiST Çok delikanlı bir adam ve bu yüzden adam party bulur bizim serverda adamın ozelliğine degil muhabbetıne ve adam gıbı adamlıgına bakılır farzı mısal ben 80 den berı party deyım ve bır kere sorun cıkmadı Fırarıst gzl ama ben daha guzel olucam be :D sry :)4everMAri_ :D

Kitty

Tanımıyorum hatta böyle bi char ismi bile duymadım hıh

t.evez demiş ki:
bu arada acclerde arena coınden :D
biraz daha zaman geçsin bakalım neler yapacak:))

ilklerin adamıdır şahin abi neptunde de en önde o gidiyodu..muhabbetine gelince 44 yaşında olduğu için herkesin saygısını kazanmış bir adam..hea unutmadan ingilizcesi de çok iyidir gavurlara iyi laf sokar :))

bu arada arkadaşlar merak edenler için söyleyim greecedeki firarist..neptundeki falcon ve aztecadaki firarist aynı kişidir...

light cold heuksal yapılanmasını ayrıca merak ediyorum

GNR

rank8
FUGlTlVE demiş ki:
t.evez demiş ki:
bu arada acclerde arena coınden :D
biraz daha zaman geçsin bakalım neler yapacak:))

ilklerin adamıdır şahin abi neptunde de en önde o gidiyodu..muhabbetine gelince 44 yaşında olduğu için herkesin saygısını kazanmış bir adam..hea unutmadan ingilizcesi de çok iyidir gavurlara iyi laf sokar :))

bu arada arkadaşlar merak edenler için söyleyim greecedeki firarist..neptundeki falcon ve aztecadaki firarist aynı kişidir...

light cold heuksal yapılanmasını ayrıca merak ediyorum
O zaman slm soyle ^^ greece nightmare 'de o anlar anlamazsa ^^

para var huzur var ben aldıgım 250 ile yapmaya calısıyorum bırseyler adamda para var :D

Yukarı Alt