Brooklyn

Buralıyım
Bırakıyor olmana : tebrikler :)
Charının hacklenmesine : geçmiş olsun :(
:D

Lanetlichocuq demiş ki:
Milano demiş ki:
agh aghh 10 YTL için 250 YTL'den olmuşsun, boşuna demiyoruz Exl Aracılını kullanın diye.
Büyük geçmiş olsun. :/
hyr 10 20 tl felan icin degil extralooba güvenim sonsuz ve her zaman takas diyen kisiye yada char alacam diyen kisiye extraloob araci olsun diyorum ama kabul etmedi ;/ banada acil para lazimdi mecbur ilk herşeyi verdim..
Bu devirde iyi cesaret ama sonu iyi olmamış. :roll:

Lanetlichocuq demiş ki:
Milano demiş ki:
agh aghh 10 YTL için 250 YTL'den olmuşsun, boşuna demiyoruz Exl Aracılını kullanın diye.
Büyük geçmiş olsun. :/
hyr 10 20 tl felan icin degil extralooba güvenim sonsuz ve her zaman takas diyen kisiye yada char alacam diyen kisiye extraloob araci olsun diyorum ama kabul etmedi ;/ banada acil para lazimdi mecbur ilk herşeyi verdim..
anlamadın dediğimi exl aracılığına zaten güveninini sonsuz olması gerek neyse geçmiş olsun tekrar.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Lanetlichocuq demiş ki:
Babelde Satmakta oldugum 97 x bow charimi hacklediler,hackleyen kisi Antalyali msn adresi mailto:[email protected] adli kisi caldi,

Hatali Kim ? tabiki benim chari satacagim diye ilk herseyi verdim.. yeni pc almistim Taksitini vermem lazimdi ondan ilk herseyini verdim 250 tl yatiracagini söyledi pttye engelledi msnden ..
Elime Belge Kanıt felan var ama bişy yapamiyorum sahitlerim bile war :wink1:

Bende Birakmaya karar verdim tüm charlari sattigim fiatin %50 fiatina satip birakacam ama bu sefer asla ilk herşeyi vermicem sadece Extraloob araci olacak yada parayi ilk alacam..

öncelikle geçmiş olsun bu işi 4 yıldır yapan bizlere 15 TL vermek çok geliyorsa charınızın bedeli 250 TL hiç çok gelmemeli bence :wink1:

bende 3 defa bu yöntemle hacklendim. ama 3 ünde de tatlı dille geri aldım charı :)

Kardeşim inanır mısın benim de 97 Lvl Xbow Charım takas ederken geçen gece çalındı ve benimkini çalan da Antalya'lı :D Ama ortak arkadaşlar vs falan orta yol bulduk yarın geri alacağım charı büyük ihtimal.Geçmiş olsun neler hissettiğini çok iyi tahmin edebiliyorum

Yukarı Alt