3 senden beri aynı dershaneye gidiyorum.3 sene önce dershanedekı zorunlu etutumuze çok güzel bir kız gelıyordu.Aşık oldum.Ne yapacağımı şaşırdım.Gittim sınıf listesinden adını soyadını aldım.Soyadını kerim olarak aldım.Facebookta milyonlarca defa arattırdım bulamadım :!!&%&! .Seneye aynı etütte değildik.Dershaneye geliş saatleri bile farklıydı.Şans o ya saatler farklı olsada aynı sınıfta okuyorduk.Sırf onun için ders çıkısı sınıfta oylanıyordum.Hiçbir arkadaşım o kızı tanımıyordu bende açılmaya çekindim.Ve bu sene,dershanede sınav vardı.Sınava gittim.Bir sıraya oturdum.Kim var kim yok diye bi sıra arkama baktım ve o kzıı gördüm artık aynı etütdeyiz.Duygularım kabardı.Bugun yine arattırdım,yine bulamadım,artık kafama koymuştum ne olursa olsun onu bulucaktım ve adını yazdım.Önüme ortak arkadaş olan o kızla aynı adda bir sürü kız isimleri çıktı.Onlara bakarken onu gördüm.2 sene önce yaz kampında tanıştığım arkadasımla aynı okuldalar.3 seneden beri aradığım kzın soyadı gerimmiş :oops: .Şimdi ne yapacağımı bilemiyorum o arkadasımla ona yaklasayımmı yoksa acılayımmı?

Barzo

Direkt açıl derim araya başkalarını sokma, seni kendine güvensiz bir erkek sanmasın ve yanında son derece rahat ol kasma kendini çekinme cool ol tabi gidipte kızla tanışmadan direkt benimle çıkarmısın deme havayı yumuşat espriler yap sıcak soğuk farketmez ^^ çıktığı varmı yokmu diye sor yoksa eğer girersin mevzuya;
Mutluluklar :mrgreen:

Whiskey demiş ki:
Direkt açıl derim araya başkalarını sokma, seni kendine güvensiz bir erkek sanmasın ve yanında son derece rahat ol kasma kendini çekinme cool ol tabi gidipte kızla tanışmadan direkt benimle çıkarmısın deme havayı yumuşat espriler yap sıcak soğuk farketmez ^^ çıktığı varmı yokmu diye sor yoksa eğer girersin mevzuya;
Tanışabilsem tanışıcam fakat kız kendi halinde sessiz sakin birisi

Barzo

Yahu espriler ile yaklaş derslerde kes kızı muhakkak seninle konuşmaya başlayacaktır

Xplosive

Bilgiliyim
Eskiden facebook mu vardı? :P
Derste bir iki espri yap ama espri yapıcam diye küçük düşmemeye çalış. Ne bileyim kızdan silgi falan iste. Bir bak kitap okuyorsa o kitap serisinin bir öncekini veya bir sonrakini oku. Aynı yazarın başka bir kitabını oku. Muhabbet edilebilecek alanlar açmaya çalış. :P
Muhabbeti kurduktan sonra devamı gelir zaten.

Milano demiş ki:
sevmediği biri varsa, kızın yanında onun hakkında konuşurken yerden yere vur, bundan inanılmaz derecede haz alıyorlar.
+1 milyon

ZeeR demiş ki:
Whiskey demiş ki:
Tanışabilsem tanışıcam fakat kız kendi halinde sessiz sakin birisi
yaw git kıza sana bısı soylucem de cek koseye ben sana asık oldum de
sonra kaybol gerekırse kac dersaneden bı sonrakı gun o senı arıyıcaktır meraklanma :mrgreen:

PHR34|< demiş ki:
sonra kaybol gerekırse kac dersaneden bı sonrakı gun o senı arıyıcaktır meraklanma :mrgreen:
Umarim Böyle Yapmıyorsun Kızı Fazla Şaşırtmaman Lazım Eger Fazla Şaşırtırsan Onun Cevap Vermesini Bekleme.

Arkadaşım Git Kızla Biraz Konuş Tanışalım Felan De Muhabbet Ortamı Felan Yarat Bi Süre Sonra Ondan Hoşlandıgını Belli Etmeye Başla Sonra Git Yanına Bak Anlamışsındır Senden Hoşlanıyorum Felan De Çıkma Teklifi Felan Et.

Yukarı Alt