Server
Flora
Takımı
Galatasaray
yandım ali falan bozar beni diyeceğim sinemaya hata etmiş olacağım en iyisi bu gece izleyeyim bakalım dediğiniz kadar varmıymış detective

extraloob demiş ki:
Punsier demiş ki:
Action

Crank (8.0/10) Bastan sonra adrenalin bastan sonra nefesiniz kesilecek

Ocean's Eleven
Ocean's Twelve
Ocean's Thirteen

ucunu birlikte izlemek cok daha guzel

Son Osmanli Yandim Ali (9.5/10) Keske devami cekilse dedigim nadir turk filmlerinden biridir Cokguzel cok eglenceli bir film

Transformers (9.1/10) Gorsel effectler olsun filmin konusu olsun izlenmesi zevk verici cocuklugumuzun cizgi filminisinemada gormek beni oldukca mutlu etti (Yakinda voltron ve robotechide beyazperdede gorebilecegiz)

Benden simdilik bu kadar :)
hacım ellerine sağlık ama bu yazdıklarından sadece Son Osmanlı yı izlemedim bkz. sinamatograf extraloob Cool
bir arka sayfaya alayim seni :) oradan devam et :)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Güzel ama salakça bir filmdi...Adam Kenana silah doğrultuyor,Kenan gidip tokatlıyor adamı...Rolling Eyes

Punsier demiş ki:
Action

Crank (8.0/10) Bastan sonra adrenalin bastan sonra nefesiniz kesilecek

Ocean's Eleven
Ocean's Twelve
Ocean's Thirteen

ucunu birlikte izlemek cok daha guzel

Son Osmanli Yandim Ali (9.5/10) Keske devami cekilse dedigim nadir turk filmlerinden biridir Cokguzel cok eglenceli bir film

Transformers (9.1/10) Gorsel effectler olsun filmin konusu olsun izlenmesi zevk verici cocuklugumuzun cizgi filminisinemada gormek beni oldukca mutlu etti (Yakinda voltron ve robotechide beyazperdede gorebilecegiz)

Benden simdilik bu kadar :)
bi ara vardı çisgi filmler robotlu hatta birisinde red baron die bisi falan vardı hayranıydım benim favorim powerranger en güçlüsü kırmısı rangerdi bide zortlarıı vardı

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
@punsier,

hacım oldboy ve my sassy girl kaçarmı benden sence arşivimde mevcutlar ve izlenmişler olarak yerini alıyorlar extrabeer

ohh canımcım o nasıl arşiv öyle yahu sen hepsini çek gönder diyeceğim de olmayacak öyle istersen ben sana bi 250 gb hdd yollim sen full doldur içerisine Razz

bir arkadaşım daha var onda da 10k-15k film var senden iyi olmasın yazayım yollayayım derdi de 5-6 dvd yapmıştı fazlada istememiştim bir tanesi de star wars trilogy i 6 dvd yollamıştı onları da öpüyorum buradan tekrardan extraokk

punsier hacım saolsın düşünmen yeter olur da bir gün canım çekerse pm atarım sana saolasın baba adamsın Cool

The Holidayi izledim bugun baya bir zevkli Cameron Diaz ve Jude Law oynuyor su aralar cok duygusalim :)

Jigsaw

Aileden
Bende de SW: Trilogy vardı. Attack of the Clones'u kaybettim. Aradım bulamadım inşallah karşıma çıkar ev dağınık da bekar evi. :mrgreen:

muhabbet nerelerden nereye tasindi :)
eh bekar evi zordur :) ben bekar evinde kaldim oradan biliyorum ama zevkli olan yanlarida yok degil hani :)=

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Alfie (2004)

http://www.imdb.com/title/tt0375173/

Alfie için hayat, kadınların sunabileceği her şeyden zevk almaktı. Ama sadece bir gece için. Genç erkek arayan zengin dullardan annesinin arkadaşlarına kadar hepsi Alfie'nindi...ve daha fazlasını beklemiyordu. Ama bu çapkın yaşamının getirdikleri, hayatındaki kadınları ve en iyi arkadaşını hiç beklemediği bir şekilde etkilemeye başlayınca Alfie, hayatta kısa süreli aşk maceralarından başka şeyler olup olmadığını düşünmeye başlar. Eğer varsa bunlar ne olabilirdi?
------------------------------------------------------------------------------------------------------

Hoşuma gitmişti bu film...Baş rolünü Jude Law oynuyor...Alfie kısa yoldan para kazanma derdinden kendisini jigololuga ve One night standlere vurur...İzlemeni öneririm hacım... Wink

THE COMDEMNED

çılgın bir tv yapımcısı var bu adam dünyanın heryerinden 10 tane azılı idam mahkumu katilleri bir adada toplar ada 450 kamera ile görüntülenmektedir canlı yayınla internet üzerinden yayılanıyor amaç 30 saat içinde tek canlı kalmak ve özgürlük film sürükleyici kurgu çok güsel sonunu iyi bitirememişler ama seyredilmeye değer bir film iyi seyirler saygılarımlaa...

http://www.imdb.com/title/tt0443473/

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
renklibere ve jesus bu filmlerin linklerini verebilirmisiniz hemen indireyeyim ikisi de muhteşem gözüküyorlar extraokk

extraloob demiş ki:
renklibere ve jesus bu filmlerin linklerini verebilirmisiniz hemen indireyeyim ikisi de muhteşem gözüküyorlar extraokk
hacım linkvermekte çok beceriksizim kusurabakmayasın film gercekten güsel 15 dakkika oldu izleyeli dvd olarak kiraladım

jesuswan demiş ki:
Alfie (2004)

http://www.imdb.com/title/tt0375173/

Alfie için hayat, kadınların sunabileceği her şeyden zevk almaktı. Ama sadece bir gece için. Genç erkek arayan zengin dullardan annesinin arkadaşlarına kadar hepsi Alfie'nindi...ve daha fazlasını beklemiyordu. Ama bu çapkın yaşamının getirdikleri, hayatındaki kadınları ve en iyi arkadaşını hiç beklemediği bir şekilde etkilemeye başlayınca Alfie, hayatta kısa süreli aşk maceralarından başka şeyler olup olmadığını düşünmeye başlar. Eğer varsa bunlar ne olabilirdi?
------------------------------------------------------------------------------------------------------

Hoşuma gitmişti bu film...Baş rolünü Jude Law oynuyor...Alfie kısa yoldan para kazanma derdinden kendisini jigololuga ve One night standlere vurur...İzlemeni öneririm hacım... Wink
alfie hayatimda izledigim en SIKICI filmlerin bvasinda geliyor :)

Clawless

Öğreniyorum
anything but love movie (turkceye 'ask girdabi' diye cevrilmis ismi..) sanatla askin birlestigi film diye buna derim ben :D

en son izlediğim filmler:
21(tavsiye ederim listenin ilk sıralarına oturt)
city of god(kesin izlemişsindir çünkü biraz eski bi film ama olurda izlemedim dersen listenin en başına oturt)
dan in real life(buda bikaç aylık bi film dun indirip izledim beğendim,güzel vakit geçirmek istiyorsan izle)
dün gecede next,never back down,batman-gotham knight ve harold&kumar -escape from guantanamo bay i indirmeye başladım bugun akşamüstüne doğru biter ondan sonra raporumu teslim ederim :wink1: :D

Midbroke

Bilgiliyim
Punsier - Gönderilme zamanı: 17 Eyl 2007, 11:02
Clawless - Gönderilme zamanı: 01 Ağu 2008, 09:39

pehehe :mrgreen: Kaçıncı sayfadan geldi ki bu konu buraya ?

extraloob demiş ki:
Film Tavsiyesi İstiyorum!

nasıl bir film diye sormayın kendinizce 10 üzerinden 8.5 ve üzeri not verdiğiniz filmleri önerirseniz çok sevinirim bende içlerinden seçip uygun gördüklerimi izlerim.

film tavsiye ederken cd cover ve film konusunu yazarsanız çok tatlı olur imdb.com linkini de alayım :?!
Mr.Bean 1-2-3 ve Mr.Bean Holiday bu filmleri izlemeni tavsiye ederim aşırı derecede kahkahalarla dolu 1 film.

ve kaplumbağalarda uçar (Turtles Can Fly) bu filmide tavsiye ederim.

TheMyth_ demiş ki:
sLaYeR_ demiş ki:
xtollgax demiş ki:
ALTIN Çiçeğin LANETİ İzlerken Silkroad'ın filmimiş gibi geliyo :D tavsiyemdir ^^

Buda Kapak

zuhahaha buda kapak :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
film güzel silkraoddaki kıyafetlere benzior silahlar da benzior hepsi eziq :mrgreen: sos falan yok yani
zaten sılkroad onlıne bır asya mıtolojı oyunudur :thumbsup: bu yuzden benzemesı cok dogal gercek alttabanlı bır kurgudur :thumbsup:

1)Şüphe-Disturbia...
2)Ölümün Sesi...
3)Jumper...
4)Timsah...(Bazı İzleyenler Basit Dio...)
5)Yasak Krallık...(Klasik Jackie Chan Ve Jet Li Filmi...)
6)Cenazede Ölüm...(idare Eder Güzel Bi Komedi...)
7)The Simpsons...(Güzel Bir Komedi...)
8)Sınırda...(Yüksek Tansiyon Gibi Vahşet Filmlerinin Yapımcısından...)
9)Apocalypto-Kıyamet...
10)Never Back Down-Asla Pes Etme...

Link Konusunda Fazla Yardımcı Olamıcam Ksr Bakma...

Yukarı Alt