Advance

3 gün 3 film yaptım
Iron man 2, Clash Of The Titans, Prince of Persia : The Sand of Time
prince of persia, dünyanın merkezine yolculuk, clash of the titans türü filmler hoşuma gidiyor varsa bu türden önerilerinizi bekliyorum

abov saat kaç olmuş yav death note isimli bi anime dizi var vaktim çok diyosan bi izle derim konusu polisiye denebilir akıl oyunlarıyla dolu birşey ve çocukların kessinlikle izlememesi lağzım çünkü snn adını death note a yazarım gibi tehtitler çıkabiliyor :D

Advance

Rapp3R demiş ki:
abov saat kaç olmuş yav death note isimli bi anime dizi var vaktim çok diyosan bi izle derim konusu polisiye denebilir akıl oyunlarıyla dolu birşey ve çocukların kessinlikle izlememesi lağzım çünkü snn adını death note a yazarım gibi tehtitler çıkabiliyor :D
Lost'tan yediğim kazıktan sonra bi daha dizi seyretmem ben :mrgreen:

xD bu anime yav güzel ama baya izlediğim polisiyelerde ilk 5 e girer film dizi karışık yani her bölümü bir olay ve bayada bölümü var hani oyalar biraz :D

Advance

Rapp3R demiş ki:
xD bu anime yav güzel ama baya izlediğim polisiyelerde ilk 5 e girer film dizi karışık yani her bölümü bir olay ve bayada bölümü var hani oyalar biraz :D
Film istiyorum zaten anime ne yapayım ben daral:

tmm önerdiklerimi beğenmediysen bakayım açayım arşivi :D hiç izleyeceğin yoksa içlerinden yani ::D

aids

Abi Film önerisi olmayacak ama Dizi Söyliyim sana, Spartacus'ü kesinlikle izle abi ben dayanamadım 5 günde bitti :D Tüm sezonu indir yanı o da sni 5-6 gün oyalar sanırım =) Sonrasında da gossip girl'e başla :p Devam böyle filmler saten arada çıktığı için yeni çıkanları izle :D

Advance

aids demiş ki:
Abi Film önerisi olmayacak ama Dizi Söyliyim sana, Spartacus'ü kesinlikle izle abi ben dayanamadım 5 günde bitti :D Tüm sezonu indir yanı o da sni 5-6 gün oyalar sanırım =) Sonrasında da gossip girl'e başla :p Devam böyle filmler saten arada çıktığı için yeni çıkanları izle :D
losttan sonra dizi felan seyretmem ben

nicholas cage-savaş tanrısı gerçekten çok iyi akıllıca tasarlanmış bi senaryosu var mutlaka izle
imdn 7.7 vermiş konusu

buda tralier:http://www.dailymotion.com/video/xbkcj_lord-of-war

Nicolas Cage "Matchstick Men"de canlandırdığı hırsızın ardından macera-polisiye filmlerinin bir alt türü olan yeni bir suç filmiyle karşımıza çıkıyor. Cage'in "Asla kendi sattığın bir malla vurulma" düsturuna sıkı sıkıya bağlı hareket eden bir silah kaçakçısını canlandırdığı "Lord of War", türlü dolaplar çevirerek mesleğinde ustalaşmış bir silah kaçakçısının ihanetler ve kişisel çıkarlarla örülü hayatından bir kesit sunarken, aksiyonu da özel efektlerden çok hikayenin kendisinden doğan unsurlarla besliyor. "Truman Show"un Bafta ödüllü ve Oscar adaylı senaristi Andrew Niccol'un yönetmenlik koltuğunda oturduğu "Gattaca" ve S1m0ne"dan sonraki üçüncü filmi olan "Lord of War", Cage'in yanında Ethan Hawke, Jared Leto ve güzel Bridget Moynahan'la oyuncu kadrosundaki yıldızlarla da dikkat çekiyor. Cage'in canlandırdığı Yuri Orlov'dan bir söz: Dünya üzerinde dolaşımda olan 550 milyonun üzerinde ateşli silah var. Bu da hemen her 12 insana bir adet silah düştüğü anlamına geliyor. Tek soru şu: Geri kalan 11'i nasıl silahlandırırız?

Yukarı Alt