Arkadaşlar Bana Hayatınızda izlediğiniz en güzel filmleri yazarmısınız veya önemle tavsite edebiliceğiniz bi film konu farketmez :) Tşkler :beer:

Advance

Ben de sürekli film izliyordum ama şu son zamanlarda yabancı dizilere sardım tavsiye ederim yabancı dizlere göz atmanı.Özellikle Doctor who 1-2 sezon izlersen zaten boş vakitlerinde sürekli izlemek isteyeceğine eminim ^^

Advance demiş ki:
Ben de sürekli film izliyordum ama şu son zamanlarda yabancı dizilere sardım tavsiye ederim yabancı dizlere göz atmanı.Özellikle Doctor who 1-2 sezon izlersen zaten boş vakitlerinde sürekli izlemek isteyeceğine eminim ^^
Bro konusu nedir acaba Doctor Who nun? Fantastic mi?

Advance

The47

Bilgiliyim
ironclad, from paris with love. ikiside gayet güzeldi.

bknz: 250gb film arşivi içinden 2 tanesini hatırlamak.

Macro demiş ki:
The man from earth, mutlaka izlemelisin. Geçen buradan bir arkadaşa söyledim, hayatı değişti heralde sesi soluğu çıkmıyor. Tek oda filmidir.
:mrgreen: :mrgreen:

Lanet olası sınavlarım yüzünden hala izleyemedim summer2: :!!&%&! Ama listemin en başında o var ilk izleyeceğim film o :muck: :kalp:

Beyler Sizede ben bi tane tavsiye ediyim İP MAN 1-2-3 veya The Hangover 1-2 İzleyin ikiside muhteşem :)

HaMulo demiş ki:
şimdi walking deadin 2.sezon/6.bölümünü izlicem :popcorn: :starving:
Bırak ya yine en heyecanlı yerinde bitti :D garanti yürüyenler basıcak orayı işin yoksa 1 hafta bekle..

Doctor Who ve The Walking Dead fenomen dizilerimdir vazgeçemem. Ayrıca CSI dizileride çok güzel.

Film Olarak

Gangster Paradise: Jerusalema (bence çok güzel bir yapım. bütçe çok düşük olmasına rağmen adamlar afrikada harikalar yaratmış...)
Son Ders: Aşk ve Üniversite (bunu kesin izle pek bi romantizm içermiyor ama konu çok güzel.)
V for vendetta (bunu da kesin izle çok güzel bi yapım.)

CosmicGate demiş ki:
Beyler Sizede ben bi tane tavsiye ediyim İP MAN 1-2-3 veya The Hangover 1-2 İzleyin ikiside muhteşem :)
İp man favorim bende su anda bu filmden sonra WingChun dersleri alıyorum ama 4 aya kadar bişi ögretmiyorlar iç huzur iç huzur f*ck iç huzur makara:

MicroEx demiş ki:
CosmicGate demiş ki:
İp man favorim bende su anda bu filmden sonra WingChun dersleri alıyorum ama 4 aya kadar bişi ögretmiyorlar iç huzur iç huzur f*ck iç huzur makara:
zuhahahah :D Nerden alıyon lan WingChun derslerini? :D:D

Yukarı Alt