Slm arkadaslar bundan 2 yıl kadar önce arkadaslarla bi korku filmi izlemistim. Simdi tekrar izlemek istiyorum ama filmin adını unuttum :cry: Filmden biraz bahsedeyim, eger bulan olurda adını söylerse cok sevinirim :nod:

Bir grup genc yeni aldıkları bir oyunu oynamaya karar veriyorlar.Ama oyun sıradısı bir oyun ve oyunda ne gerceklesirse aynısı gercekde baslarına geliyor. Mesela bir adam var odasında oyunu oynarken birden oynadıgı yerin kendi evi oldugunu kesfediyor, ve oyunda kendi evini gezerken ayagı takılıyor 2. kattaki tahta korumalıkların üzerine düsüyor. Ordada bir ip oluyor ve adamın boynuna geciyor,korumalıklar kırılıyor ve adam assagı sarkıtılmıs bi sekilde ölüyor (oyunun icinde). Daha sonra adam korkuyor tabi su icmek icin odasından cıkdıgında herseyin aynı oldugunu farkediyor ve evini gezerken gercekdede aynı seyler basına gelip ölüyor. Diger cocuklar olayı farketmediklerinden baslıyorlar oyunu oynamaya. İlerliyorlar bayagı ve gül'ün onların hayatlarını 1 kereligine kurtardıklarını farkediyorlar. Her yaratık üzerlerine geldiginde yere bir gül koyuyorlar ve yaratık ortadan kayboluyor....

eger bu filmin adını bilen varsa konunun altına cevap yazarsa cok cok cok sevinirim :oops: tesekkürler :roll: :starving:

Absence demiş ki:
Jumanji korku değil ya macera o ölüyor diyor adam
oynayanların hayattan uzaklaşmasını sağlayan oyun. zarla oynanır finish e ulaşana kadar ortamda aslanlar kaplanlar maymunlarla cebelleşilir, evin içini sarmaşıklar kaplar, bir avcı ısrarla sizi öldürmek için peşinize takılır fakat sona ulaşınca hepsi kaybolur.

http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t=Jumanji

Absence

DaRKWaTcH demiş ki:
Absence demiş ki:
Jumanji korku değil ya macera o ölüyor diyor adam
oynayanların hayattan uzaklaşmasını sağlayan oyun. zarla oynanır finish e ulaşana kadar ortamda aslanlar kaplanlar maymunlarla cebelleşilir, evin içini sarmaşıklar kaplar, bir avcı ısrarla sizi öldürmek için peşinize takılır fakat sona ulaşınca hepsi kaybolur.

http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t=Jumanji
Tamamda korku filmi değil ki :D çizgifilmide vardı onun

2 gündür net yokdu hic bakamadım ama simdi geldim.Arkadaslar filmin adı jumanji degil.sanki hatırlıyor gibiyim ama emin degilim Öldüren Oyun gibi bir adı vardı ama unuttum. 5-6 Kisi bunu toplanıp oynuyor ve oyunda ne olursa gercektete baslarına aynı olay geliyor.Bir bölümünü daha yazayım buraya... ps:(yaza yaza filmi tekrar izlemis kadar oldum ha :mrgreen: )

Filmin sonuna dogru sadece 3 kisi kalır 2 erkek ve 1 kız.Bunlar olayın gectigi (oyunun mekanı) evi bulurlar oraya giderler.1 cocuk arabada kalır ve bilgisayarda oyunu oynar evi arastırır.öteki kız ile cocuk bahceden bol bol gül toplayıp cantalarına koyarlar ve arabada kalan arkadaslarının dedigi yerlere giderler.Ancak giderlerken yola gülleri dökerler yanlıslıkla. Kız bi odada kalır.Cocuk yüksek kule gibi birseyin tepesine cıkmaya calısırken merdivenin bir kapı gibi birseyle kapalı oldugunu görür.Anahtar yoktur.Arabadaki cocuga telsizle söyler ve levye gerektigini söyler.Arabadaki cocuk oyundan orayı bularak o kapıya bir levye bırakır..

Zathura olmasın uzayda geciyodu? 2.ufak kardeş vardı jumanji tarzı bi oyun buluyorlardı birden evleri uzayyda oldugunu fark ediyolardı gelecekten felan kendisi geliyodu :( böle bişeydi

recon demiş ki:
Zathura olmasın uzayda geciyodu? 2.ufak kardeş vardı jumanji tarzı bi oyun buluyorlardı birden evleri uzayyda oldugunu fark ediyolardı gelecekten felan kendisi geliyodu :( böle bişeydi
anlattıgım filmin uzayla alakası varmı? zathurayıda izledim ben ayrıca. o daha degisik bir yapıt.

Crisis demiş ki:
recon demiş ki:
anlattıgım filmin uzayla alakası varmı? zathurayıda izledim ben ayrıca. o daha degisik bir yapıt.
yoh 2.kisnde oyun sonucu :) film uzayda geciyo :dance:

zathura monopolly gibi bi oyun oynayan 2 gerzek cocugun basından heycanlı seyler geciyo :D ama bu anlattıgım daha cok korku yönünde.

Yukarı Alt