E.Cartman

Bilgiliyim
Cüce bir çiftle normal bir çift balayına bir otele gitmiş, bitişik odaları tutmuşlar. Normal çift, ilk gece uğraşmış, uğraşmış bir türlü becerememiş.

Keyifleri kaçmış, yan odadan gelen sesleri dinlemeye başlamışlar.

Bir de ne duysunlar? Yarım saatte bir "Haydi yallah hop hoop offfff!" sesleri ve kahkahalar yükseliyormuş. Sabah olmuş, kahvaltıya inmişler. İştahsız bir şekilde kahvaltıyı didiklerlerken bütün gece hoplayıp zıplayan cüce çift gelmiş.

Cüceler sormuş bizimkilere "geceniz nasıldı?" diye. Bizimkiler de "Hiç, yatıp uyuduk bütün gece." Cüceler iç geçirmiş: - "Ah ne güzel! Biz o kadar uğraştık yatağa çıkamadık."

Akşam eve geldiğinde karısını çırılçıplak gören adam; kadının elinden tutup gardoraba götürdü:

- "Bak karıcığım giyecek bu kadar çok elbisen varken neden çıplak dolaşırsın ki", diyerek elbiseleri göstermeye başlamıştı:

- "Bak sarısı, yeşili, mavisi, pembesi, merhaba müdür bey, eflatunu, moru..."

Çocuk peltekmiş. Öğretmeni tahtaya kaldırmış ve tahtadaki "kedi sütü iç" yazısını okumasını istemiş. Çocuk "tedi tütü it" demiş. Öğretmen bağırmış "doğru söyle" demiş. Çocuk yine "tedi tütü it" demiş. Öğretmen acaip sinirlenmiş ve çocuğu dövmüş, "doğru oku dedim sana şunu!" demiş. Çocuğun artık canına tak etmiş ve bağırmış: - "Anatını tittimin tediti ittene tu tütü!"

Adam işitme cihazı almak için girdiği mağazada tezgâhtara,
- Ucuz bir şey olsun evladııım...
Tezgahtar
- Fiyatlar 2 lira ile 2000 lira arasında değişiyor efendim!..
- 2 liralık model nasıl bir şey?
- Bu butonu kulağınıza takıp şu teli boynunuzun üzerine bırakıyorsunuz...
- Bu nasıl çalışıyor?
- Çalışmıyor efendim... Kulağınızda bunu görenler daha yüksek sesle konuşmaya başlıyorlar!..

Kod:
Çocuk peltekmiş. Öğretmeni tahtaya kaldırmış ve tahtadaki "kedi sütü iç" yazısını okumasını istemiş. Çocuk "tedi tütü it" demiş. Öğretmen bağırmış "doğru söyle" demiş. Çocuk yine "tedi tütü it" demiş. Öğretmen acaip sinirlenmiş ve çocuğu dövmüş, "doğru oku dedim sana şunu!" demiş. Çocuğun artık canına tak etmiş ve bağırmış: - "Anatını tittimin tediti ittene tu tütü!"
vuuuuuu süper :P

paylasim icin tskler :dance: :dance:

Kod:

:D:D:D :D süper ama :lol:

ahmet386 demiş ki:
Kod:

:D:D:D :D süper ama :lol:
Aynen :headbang: :headbang:

Yukarı Alt