Öncelikle şunu söylemek istiyorum garip bir başlık oldu, içimden geleni yazdım sadece. :mrgreen:

Hemen Resimlerle başlıyorum

Öncelikle İspanya - Kanada

Lübnan - Litvanya

Fazla foto almadım çünkü son maçlar ve güç açısından denk olmayan rakiplerin karşılaşmalarıydı ve hiç zevkli maçlar olmadı. Ama Litvanya-Lübnan biraz çekişmeli gitti ilk yarı 2.yarı Litvanyada aldı götürdü. En güzel kısmı Litvanyalı holiganların şovları (ve bayanları) idi. :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
harika fotolar canımcım bayıldım wallahi sıra bende 10 tane fotoyla geleceğim karşınıza.

PS : İstanbul'da ki elemelerde bende olacağım 8)

extraloob demiş ki:
harika fotolar canımcım bayıldım wallahi sıra bende 10 tane fotoyla geleceğim karşınıza.

PS : İstanbul'da ki elemelerde bende olacağım 8)
Gösterin abi orada TÜRK'ün gücünü. Ankara tamam doldurdu salonu ama suskundu hep. Umarım Istanbul inletir ortalığı. pray: Harika maçlar olacak insanın istanbulda olası geliyor.. :dance: :kalp:

Autumn demiş ki:
Adith demiş ki:
NoMoreLove demiş ki:
Litvanyalı ev arkadaşım vardı. :twisted: :beer:
Hatun? :twisted:
hatun olsaydı nml yi şuan burda görmezdik :twisted:

Yok ya hikayeyi anlatayım.

Şimdi benim ingilizcem sağlamdır. Söylemesi ayıp 9 yıldır özel okulda okuyorum. Neyse işte, öğrenci değiştirme programı yapacağız, ama kimin gideceğine vb. sınav usulü ile karar vereceğiz dendi. Tamam, benim için hava hoş dedim, çünkü ingilizceme güvenirim. 8)

Neyse işte sınav oldu, 2. oldum ben okulda. İlk onlar gelicek, sonra siz gidiceksiniz dendi, tamam dedik.

Neyse geldiler işte. Erkeklere erkekler, kızlara kızlar gelicek dendi. summer2: Bir çocuk geldi, 1.90 boyunca litvanyalı. nese: daral: :mrgreen:

Neyse işte konuk ettik, sonra gittiler. Biz gideceğiz dendi, tabi sevindik. Ama hepimiz böyleyiz. ---> pray: pray: pray: Umarım kız gelir diye. :twisted:

İndik almanyaya. Listeler açıklanıyor. Herkes liselilerle kalıyor. Sıra ben ve kankime geldi. 6. sınıf iki tane çocuk çıktı bize. daral:

Üzgünüz ama onlarda kalıcaksınız dedi hocalar bizde tamam dedik. sin:

Bekliyoruz ailelerin gelip bizi almasını, arkadaşın ailesi önce geldi. Abisi var 6. sınıftaki çocuğun. Lise 3'e gidiyor. Arkadaş diyor ovv çok eğlenicez Burak kusura bakma çok şanslıyım, ben iyice delirdim tabi. nese: :lol:

Herkesin ailesi gelmeden kimse gitmeyecek dendi sonra. Benim ailem sağolsun, en geç geldiler. :buddha:

Neyse geldiler. Küçücük çocuk, tahmin ettiğim gibi. Arkadan da bir kız geliyor. Dedim yoksa, yoksa... :twisted: :mrgreen:

Evet dediler o Carlos'un ablası. Dedim Alllahhhhhhhh. :buddha:

Döndüm benim o arkadaşa, Ovvv çok eğlenicez Berkan, kusura bakma ama eşşek şanslıyım. :santa:

Çocukla bir saatimi bile geçirmedim neredeyse, full ablasıylaydım. Sadece gece çocuğun odasında kalıyordum, kızla zaten gecede beraber oluyorduk, babası zor kovuyordu beni çocuğun odasına. :twisted:

Abi yanımda full kız var, bakıyorum da şimdi. :mrgreen:

Resimler spoiler içinde. 7 gün kaldık, 7 günde 7 yabancı kızla çıktım. :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
puahahah hikayeye bakar mısın EXL Yöneticisine böyle kaliteli bir hikaye yakışırdı tapıyorum kuzum sana ahahaha how i met your mother tabiriyle çatırdattın mı bari hatunları puahahahaa makara:

fotolar müthiş şansın da süppooooo of off çok cool adamsın bro aynen devammmm :muck: :kalp:

@NML

Çok cool hikaye bro. Yanlız erkek çocuğun ablasının olması kısmı şansının göstergesi. Şansmı demeliyim bilmiyorum ama o herneyse anlaşılan çok güzel zaman geçirmeni sağlamış. :beer: :kalp:

extraloob demiş ki:
puahahah hikayeye bakar mısın EXL Yöneticisine böyle kaliteli bir hikaye yakışırdı tapıyorum kuzum sana ahahaha how i met your mother tabiriyle çatırdattın mı bari hatunları puahahahaa makara:

fotolar müthiş şansın da süppooooo of off çok cool adamsın bro aynen devammmm :muck: :kalp:
Kenarından döndük ya. :mrgreen:

Tabi o zaman biraz daha küçüğüz, bu kadar aklımız ermiyor herşeye.

Neyse akşam oldu. Konser günü. Deliler gibi çalışmışız biz. Zaten kaldığım ailenin babası da hayatını müzikten çıkartıyor. Onun da grubu varmış. Bizi oraya götürdü. Dinleyelim bakalım nasılsınız diye.

Gizli sığınak gibi bir yer. Her taraf sesle yalıtılmış filan, dev ağaç ev. Dışardan baksan, piknik evi, yaz evi gibi duruyor. İçi profesyonel müzik stüdyosu. :santa:

Neyse girdik filan, benim kankam dediğim çocuk bizim grubun bateristi zaten. Başladık çalmaya. Adamlar beğendi. Hafifte altta kalmamak istiyorlar. İlk şarkımızı çaldık, ısınma turu gibi, kolay şarkıyı koyduk başa. Alkışladılar, ama bakışlarında ki küçümseyici anlamı görebiliyorum. Berkan dedim, hadi şuranın tozunu attıralım. Tamam bro dedi. Başladık çalmaya. Bitirdik şarkıyı. Ben ifadelere bakıyorum, bir sıkılma, kıskanma ifadesi var, ama çaktırmamaya çalışıyorlar. Zaten alkışlamadılar, o durum yani. :lol:

2 şarkı filan daha çaldık. Benim kız var orada. O alkışlıyor sadece, diğer moruklar birbirlerine bakıyorlar. Sonra dedim, gelin biraz siz çalın da sizi dinleyelim. Adamlar çalmaya başladılar. Hepsi 40 yaşından büyük, adamın benden büyük kızı var. Alkışlamamak olmaz. Biz alkışladıkça da iyice gaza geliyorlar, kendilerini iyi çalıyor zannediyorlar ama iğrenç çalıyorlar. :mrgreen:

Ne uyum var ne birşey, herkes başka telden çalıyor. Berkan diyor alkışla Burak alkışla, yoksa akşam evine almaz seni ihihi. :mrgreen:

Neyse baya bi çalıştık işte. Okulda da çalışıyoruz. Gösteri zamanı gelmedi, bize bir oditorium ayarladılar. Çalmaya başladık. Milletin hoşuna gitti. Yavaş yavaş salon dolmaya başladı. Biz şaşırdık tabii. Adamlar ritim filan tutuyor. Böyle atmosfer, böyle seyirci yok Türkiye'de. Türkiye'de de çok konser verdik, gerek okulda olsun, gerek Kanal B'de olsun. Aman Allahım, bütün salon doluyor yavaş yavaş. Ordaki müzik hocasına sorduk, dersten kaçıp sizi dinlemeye geliyorlar dedi. :santa:

Neyse akşam oldu. Gösteri zamanı. İsmimiz anons edildi. Sahneye çıktık. 300-350 kişi var. Ama alışığız biz sahnede çalmaya. O görüntü yok mu, herkesin sana baktığı, senden bir beklentisi olmaları insanların.. Neyse ışıklar karardı. Bateri bagetleri 3 kere vurdu tık tık tık, ve dan diye girdik. Işıklar açıldı, ışık şovlar, sahne şovlarımız vb. Çok güzel bir konser oldu.

Neyse bitti. Bıraktım gitarı, arkama bir döndüm. Kızlar sıraya girmiş benimle konuşmak için. =D Neyse konuştuk filan, resim çektirdiler bizle. Sonra iki polonyalı kız vardı. Bir gelirmisiniz sizle birşey konuşmak istiyoruz dediler. Neyse gittik. Okulun en ücra köşesine götürdüler bizi. Ama dediğim gibi, şu an ki kadar olgun değilim, neyse sarıldılar filan bunlar. Bizde sarıldık. Sonra onlar bize bakıyor, biz birbirimize bakıyoruz. En sonunda atraksiyon olmayacağını anladılar, hadi gidelim artık filan, bizde tamam dedik. Sıkılmıştık çünkü, şimdi düşünüyorum da ne kadar gülüyorum ya. :mrgreen:

Öyle işte. :)

Polonyalı kız için;

Yüzü pek çıkmamış;

Sağ çarpraz, en çarprazın bir yukarı çarprazı. Anladınız umarım. :mrgreen:

Avenger demiş ki:
@NML

Çok cool hikaye bro. Yanlız erkek çocuğun ablasının olması kısmı şansının göstergesi. Şansmı demeliyim bilmiyorum ama o herneyse anlaşılan çok güzel zaman geçirmeni sağlamış. :beer: :kalp:

Tek karşı cinsle kalan ben vardım. Diğerleri hep kendi cinsiyle. 8) :lol:

@NML

okudum bro hikayeyi süper ya gerçekten makara:

Ps. Öğrenci değişimi :headbang:

@Avenger

Litvanya taraftarı kraldır hacım bu alemde bi onlar bide slovenler zaten fanatiklerdir hatunları ayrı güzeldir :twisted:

Ayrıca o atmosferi yaşamak ayrı bi güzeldir iyi yapmışınız gitmekle :beer:

Evet bro gerçekten hatunları ve holiganlıkları ile ön plana çıktılar. :mrgreen: Bilet çok pahalıydı onun dışında iyiki gitmişiz diyorum sanada öneririm. :P

Salon boştu zaten en dandik yerden alıp VIP'ye oturduk ilk maç. :mrgreen: :mrgreen: :lol: Yinede biz öğrenci adamız koydu biraz bilet :oops: :P

Yukarı Alt