V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Daum, “Yıllar sonra burada olmak çok heyecan verici. Birlikte çok güzel işler yapacağız” dedi.

Yeni hocamız Christoph Daum nihayet İstanbul'a geldi. Sezonun son maçının bitiminden 45 dakika sonra F.Bahçe Yönetiminin el sıkıştığı Alman teknik adam, uzun bir tatilin ardından İstanbul'a geldi. Aragones'in sözleşmesinin feshi için gerekli anlaşmaların yapılmasının ardından sözleşme imzalamak üzere Türkiye'ye gelen Daum, iddialı açıklamalar yaptı. Yönetimin isteği doğrultusunda tatilde olduğu süre içinde F.Bahçe'yle ilgili hiçbir açıklamada bulunmadığını söyleyen Daum, “Yıllar sonra burada olmak çok heyecan verici. Birlikte çok güzel işler yapacağız” dedi.

"TARAFTARI ÖZLEDİM"

F.Bahçe'nin her zaman büyük başarıları hedefleyen bir takım olduğunu belirten Daum, “Türkiye'de şampiyonluk dışında her sonuç 3 büyükler için başarısızlık anlamına geliyor. Benden ve takımdan beklentilerin bilincindeyim. F.Bahçe bu sezon 3 kulvarda da başarılı olacaktır. Bunun için çok çalışacağız. Geçen yıl Beşiktaş iki kupa kazandı. Bu sene de F.Bahçe'nin yılı olacak. Muhteşem taraftarımızla yeniden buluşacağım için çok heyecanlıyım. Yönetimin yaptığı bütün transferlerden haberdarım. Çok iyi bir kadromuz var, başka neye ihtiyacımız olduğuna birlikte bakacağız” şeklinde konuştu.

“BANA DÖNECEKLERİNİ BİLİYORDUM”

Yardımcıları ve eşi Angelica ile birlikte dün İstanbul'a gelen Daum'u F.Bahçe İdari İşler Koordinatörü Serkan Acar ve Dış İlişkiler Müdürü Turgut Acar karşıladı. Alman çalıştırıcı “F.Bahçe'yi yakından takip ettim. İşler kötüye gittiğinde F.Bahçe'nin bana döneceğini biliyordum” diye konuştu.​

Yukarı Alt