1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Fener'i tutana aşk olsun!

1. Metamorph

Metamorph Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Spor Toto Süper Lig'de 24. hafta kapanış mücadelesinde Fenerbahçe zorlu Ankara deplasmanında Gençlerbirliği'ni 4-2 yenerek Trabzonspor'dan liderliği devraldı.

19 Mayıs Stadı'nda hafif kar yağışı altında oynanan maç tempolu başladı. İki takımda atak bir futbol ortaya koyarken ilk gol konuk ekipten geldi.

Sarı-Lacivertli ekip, maçın 15. dakikasında Gençlerbirliği savunmasının uzaklaştıramadığı topta gizli golcüsü Lugano'nun kafa vuruşuyla öne geçti: 0-1

Bu golden sonra Gençlerbirliği ataklarını biraz sıklaştırmasına rağmen Fenerbahçe yakaladığı bir kontra atakta Niang'a atılan uzun topta Senegalli golcü topa müthiş bir koşu yaptı, kalesini terkeden Serdar'dan önce ceza sahası içinde topa dokunmasına rağmen Serdar'ın müdahelesiyle yerde kalınca hakem penaltı noktasını gösterdi. Fenerbahçe'nin Brezilyalı yıldız oyuncusu Alex de Souza çok şık bir vuruşla topu ağlara gönderdi ve skoru 2-0 yaptı.

Fenerbahçe maçta 2-0 öne geçmesinden yalnızca 3 dakika sonra Gençlerbirliğinin başarılı savunma oyuncusu Orhan Şam oratya çıktı. Ceza sahası içinde sağ taraftan çok sert bir şut çeken Orhan, Volkan'ı avladı ve farkı bir'e indirdi: 1-2

Ev sahibi ekip golü bulduktan sonra atakalrını sıklaştırdı. Bu dakikalarda Feenrbahçe oyunu kendi yarı alanında kabul edince tehlikeli pozisyonlar için ard arda geldi. Mçaın ilk yarısı bu skorla bitecek diye düşünülürken bu kez sahneye Hurşut çıktı. Gençlerbirliği'nin kullandığı kornerde Fenerbahçe savunması topu uzaklaştıramayınca ceza sahsı yayı üstünde Hurşut topun gelişine çok sert bir şut çekti ve top Volkan'ın bakışları arasında ağlarla buluştu: 2-2

İki ekipte tam 4 golün olduğu ilk 45 dakikada soyunma odalarına 2-2'lik beraberlikle gittiler.

Muhteşem bir ilk yarının ardından ikinci yarıda yopun kar yağışınında etkisiyle maçın temposu düştü. İki ekipte uzun toplarla etkili olmaya çalışsada beklenen pozisyonlar yakalanamadı. Karşılaşma takımların kendi yarı alanlarındaki paslaşmalarla devam ederken sahneye Alex çıktı. Dakikalar 63'ü gösterirken Brezilyalı oyuncu Naing'ın önüne muhteşem bir ara pas attı. Ceza sahası içinde topla buluşan Niang kaleci Serdar'ın üzerinden topu ağlara gönderdi ve takımını tekrar öne geçirdi: 2-3

Bu golden sonra morali bozulan Gençlerbirliği takımının 4. golü yemesi uzun sürmedi. 68. dakikada Emre ile güzel bir ver-kaç yapan Andre Santos ceza sahasına girer girmez sol ayağıyla çok sert ve isabetli bir şut çekti ve topu ağlara gönderdi: 2-4

Maçta başka gol olmayınca Fenerbahçe son iki sezonda deplasmanda yenemediği Gençlerbirliği'ni 4-2 yenmeyi başardı. Sarı-Lacivertli takımın Brezilyalı yıldızı Alex de Souza, Gençlerbirliği karşısında attığı bir gol ve yaptığı bir asistle Spor Toto Süper Lig'de bu sezon 18 gol ve 9 asistle muhteşem bir istatistik çizmeye devam ediyor.

Fenerbahçe aldığı bu galibiyet ile Spor Toto Süper Lig'in ikinci yarısında oynadığı 7 maçın 7'sini de kazanarak puanı 54'e çıkartıp Trabzonspor'dan liderlik koltuğunu devralırken, Gençlerbirliği 27 puanda kaldı.

2. Rochas

Rochas Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    esiyoruz abicim esiyoruzzzzzzzzzzzzzzz :headbang:

3. Uprising

Uprising   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    :headbang: :headbang:

4. Laistrogon

Laistrogon Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    Öğrenci
    6 mactir handikap yapiyor fener helal ossun :)

5. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    63
    bu Fener çoştu harbiden 7de7 güzel iş gerçekten Aykut işi biliyor tek sorun ekibi yok o da olsa süppoo olacak bir de 2-3 tane futbolcu lazım.

6. RiqueLme

RiqueLme Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    o deilde düşünüyorum da bu Cristian niye Fenerbahçede karar veremedim
    bknz yabancılar

André Santos -> Brezilya'nın sol bek oyuncusu
    J. Yobo -> adam gerçekten güzel oynuyor defansta
    D. Lugano -> Uruguay'ın kaptanı
    M. Stoch -> Gelecek vaad eden genç kaliteli oyuncu
    I. Dia -> Adamı tutamıyorlar
    Prof Dr Alex D'souza -> Sihirbaz
    Niang -> Fransa gol kralı
    Guiza -> :P

Abi bu Cristian ne ya hiç yakışmıyor

7. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    63

cristian gene bir nebze yaa selçuk nedir kuzum sen onun hesabını verdirt yönetime hangisinin akrabası çok merak ediyorum yılda 5 maça çıkar 2 avro alır bu ne yaaa 10 yıldı FB'de toplam maç sayısı 100 yoktur ben onun kadar oynamazsam adam değilim bu halimle.

8. Avenger

Avenger Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Selçuk GS maçlarında gol atmak için oynuyor. :mrgreen: Iddaa'da hep özel etkinlik Selçuk gol atar veriyorum. Genelde tutuyor. makara: :lol:

9. Rochas

Rochas Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    abi Selçuk falan yalanda Bekir oynuyor FENERBAHÇE'de ya inanamıyorum makara:

10. NiGHTMaRe

NiGHTMaRe Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    gece gece güldürdün beni :mrgreen: :mrgreen:
    @guat
    bekiri fm'de nereye koysan oynuyor ya bende anlamış değilim biggrint1

11. Adith

Adith Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    F5 aldı gitti şampiyonluğu. :headbang:

12. shneZee

shneZee Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    Öğrenci.
    Aykut'a baştan beri güveniyorum fener baştan aşağıya değişti sistem artık çok farklı takımda ki her oyuncu formanın hakkını veriyor.
    Bana göre Selçuk Tr deki en kaliteli defansif ortasaha oyuncularından biridir hava hakimiyeti defansif özellikleriyle üstün fizik gücüyle bizim için önemli bir oyuncu. :beer: