İngiliz Daily Mirror gazetesi, Fenerbahçe'nin yıldız futbolcuyla görüştüğünü yazdı...​

- Resim Silinmiş.​

Transfer çalışmalarını sürdüren Fenerbahçe'nin, İngiltere Premier League takımlarından Blackburn Rovers'ta forma giyen Morten Gamst Pedersen'i renklerine bağlamak istediği iddia edildi.

İngiliz Daily Mirror gazetesi, sarı-lacivertli takımın Norveçli kanat oyuncusunu transfer etmek için çalışmalarını sürdürdüğünü belirterek, ''Pedersen takımdan ayrılma yolunda, sözleşmesi 6 ay sonra sona erecek. Eğer 1 milyon sterlin verilirse Pedersen Türkiye'ye gitmeyi tercih edebilir'' ifadelerini kullandı.

İlerleyen günlerde 29 yaşındaki futbolcunun Fenerbahçe ile ön anlaşma imzalayabileceğini savunan gazete, ''Pedersen, Blackburn Rovers'ta geleceğinin az olduğunu biliyor ve Rovers'ın da transfer döneminde para kazanmak için yeni yüzlere ihtiyacı olabilir'' yorumunu yaptı.

2004-05 sezonundan bu yana Blackburn Rovers'ta oynayan 1.83 metre boyundaki Pedersen, bu sürede 176 maçta forma giydi ve 26 gol attı. Norveçli futbolcu bu sezon ise 17 maçta takımının başarısı için ter dökerken, iki kez de rakip fileleri havalandırdı.

2000-04 yılları arasında Norveç Futbol Ligi takımlarından Tromsö'de oynayan Pedersen, 54 kez milli takımda oynadı ve 12 gol atmayı başardı.

Ara transfer döneminde Galatasaray, İngiltere Premier League'de Lucas Neill ve Jo'yu renklerine bağlamıştı.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
1.83 metre boyundaki Pedersen, bu sürede 176 maçta forma giydi ve 26 gol attı.. ;
Ne bu defans oyuncusumu :P :mrgreen: :twisted:

Yok abicim ya Fener Nekadar transfer yapsa fenere gelen adam suspus oluyor okadar yıldız geldi gitti güzel bir teknik adam lazım yoksa gelen aynısı gibi olur gider şahsen fenerli olarak ben hiç feneri başarılı bulmuyorum. daha cok gelip giden olur

JawBreaker demiş ki:
MaRJiNaL demiş ki:
1.83 metre boyundaki Pedersen, bu sürede 176 maçta forma giydi ve 26 gol attı.. ;
Ne bu defans oyuncusumu :P :mrgreen: :twisted:
Servetin daha çok golü var. :P
Blackburn takım olarak zaten gol atamıyor adam ne yapsın
FataLi demiş ki:
Yok abicim ya Fener Nekadar transfer yapsa fenere gelen adam suspus oluyor okadar yıldız geldi gitti güzel bir teknik adam lazım yoksa gelen aynısı gibi olur gider şahsen fenerli olarak ben hiç feneri başarılı bulmuyorum. daha cok gelip giden olur
Bize teknik adam değil brezilyalı oyunculardan vazgeçip avrupaya yönelmek lazım
Aragones ispanya milli takımını şampiyon yapıyor ama neden feneri yapamıyor çünkü takımda brezilyalı çok bize guardiola bile gelse şampiyon yapamaz çünkü gelen teknik direktörler brezilyalılara göre taktik uygulamak zorunda ama aslında oyuncuların teknik adamın taktiklerine uymak zorunda bilmem anlatabildimmi

Yukarı Alt