Kup

olduser

Andre Santos'un sağ üst baldırında, Gökhan Gönül'un sağ üst adalesinde ve Güiza'nın da sol topuğunda sakatlıkları bulunduğunu belirten sağlık ekibi, yapılacak tetkiklerin ardından, sakatlıklar hakkındaki detaylı bilginin daha sonra verileceğini bildirdi.

Öte yandan Antalyaspor maçında sarı kart gören Kazım Kazım, bu seznki 4. sarı kartını görmüş oldu ve haftaya yapılacak Gençlerbirliği maçı öncesi cezalı duruma düştü.​

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
hiç farketmez daum ile ligi parçalar götürürüz asıl önemlisi avrupa ve seneye yapılacak transferler bu sezon kamp zamanı transferlerin bitmiş olmasını diliyorum.

extraloob demiş ki:
hiç farketmez daum ile ligi parçalar götürürüz asıl önemlisi avrupa ve seneye yapılacak transferler bu sezon kamp zamanı transferlerin bitmiş olmasını diliyorum.
inş okan abi ne diyelim

extraloob demiş ki:
abi dauma demediğini bırakmıyordun şimdi övüyorsun

sakatların olması kötü ama en azından özer semih filan oynayabilecek ona seviniyorum

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Ligde gerçekten top oynanmıyor adam gibi takım 5 den az antalya maçında gerçekten uyumuştum ondan bukadar sakat olması hiç sorun özellikle guiza adına çok sevindim sakatlanamsa daumun çıkarıcağı yok.

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Fre3sTyLe demiş ki:
Güiza yoksa Semih var 8)

Kazım yoksa Deivid var - Topuz var 8)
Zaten kazım,guiza vede alex oynatmaması iyi olur onun yerine emre,semih vede mehmet oynayabilir.

Yukarı Alt