1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Fenerbahçe'ye sürpriz isim

1. HELLCRASHER

HELLCRASHER Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Fenerbahçe'ye sürpriz isim
    Brezilya'nın Internacional ekibinde oynayan Elder Granja Teknik Direktör Zico'nun kendisini transfer etmek istediğini açıkladı, "İstanbul'a gitmeye hazırım" dedi.

Brezilya'nın Internacional takımında oynayan Elder Granja, Fenerbahçe'den ciddi bir teklif aldığını açıkladı.

Sağ kanatta görev yapan Granja, Globo gazetesinde çıkan röportajında Zico'nun kendisi ile bizzat ilgilendiğini bildiğini ve Fenerbahçe forması giymekten gurur duyacağını belirtti.

Sarı - lacivertli kulüpte yer alan Brezilyalı oyunculardan övgüyle bahseden Granja, "Menajerim, Zico'nun beni beğendiğini söylediğinde büyük sevinç yaşadım. İstanbul'a gitmeye hazırım" dedi.

Elder'in menajeri Gilmar Velez ise Brezilya basınına verdiği demeçte sarı - lacivertli kulübün yaptığı teklifi doğrulayarak, bu oyuncunun devre arasında Fenerbahçe formasını giyebileceğini ileri sürdü.

Gilmar Velez, Elder Granja'nın Fenerbahçe dışında Belçika ve İspanya'dan da teklifler aldığını kaydederek tercihlerini Türkiye'den yana kullanacaklarını söyledi

2. ReAcTiVe

ReAcTiVe Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    fb haberlerini fb bölümüne koy takım bölümleri boşuna açılmadı her takımın haberini kendi bölümüne koyarsan ulaşması ve bulunması kolay olur

3. HELLCRASHER

HELLCRASHER Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Tmm bidahaki haberleri ona göre ayarlarım extraokk

4. ReAcTiVe

ReAcTiVe Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları: