1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Fenerbahçe'ye sürpriz aday: Gökdeniz

1. hmzsnmz

hmzsnmz Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Fenerbahçe'ye sürpriz aday: Gökdeniz
    Üç kulvarda birden başarı hedefleyen Sarı-Lacivertli ekibin ilk gündem maddesi transfer. Daum, gözağrılarından Gökdeniz'i işaret etti, yönetim harekete geçti.

Galatasaray derbisinin zafer sarhoşluğundan kurtulan Fenerbahçe, ciddi bir hamle hazırlığında. Süper Lig, Avrupa ve Türkiye Kupası’nda zirveyi hedefleyen Sarı-Lacivertli ekibin yeni bir yol haritası çizdiği ve ilk sıraya transfer planlarını koyduğu ortaya çıktı. Ara transfer döneminde kadroya takviyeler yapmayı planlayan Fenerbahçe’nin hedefindeki ilk isim tanıdık. Teknik direktör Christoph Daum’un, Sarı-Lacivertli ekibin başındaki ilk döneminde ısrarla istediği Gökdeniz Karadeniz’in ismini yönetime verdiği öğrenildi.

Yıldırım da sıcak bakıyor

Başkan Aziz Yıldırım’ın da, Trabzonspor’da oynadığı dönemde almak için çaba sarfettiği Gökdeniz’e çok sıcak baktığı ifade edildi. Yönetimin, halen Rusya’nın Rubin Kazan ekibinde oynayan başarılı futbolcuyla ilgili somut adımlar atmak için ara transfer dönemini beklediği kaydedildi. Rusya Ligi’nde sezon kasım ayı sonunda sona ereceği için Fenerbahçe’nin bu transferde engeli bulunmuyor.

Geri dönmek istiyor

Yıldırım ve ekibinin, kulübüyle olan sözleşmesi süren Gökdeniz için öncelikle Rubin Kazan’la anlaşmaya çalışacağı kaydedildi. Rusya’da başarılı olmasına rağmen Türkiye’ye dönmeye çok sıcak bakan yıldız futbolcunun da Sarı-Lacivertli formayı giymeye istekli olduğu bildirildi.​

Fanatik ^^

2. Presence

Presence Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Gökdeniz bizim taktik için iyi bir oyuncu ama nihat gibi geldiğinde kazmalaşmasından korkuyorum

3. Arcadia

Arcadia Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    :lol:

4. CassHim

CassHim Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ortasaha güçlü zaten forvet ve roberto gidince yerine sol bek lazım !!!!

5. Fre3sTyLe

Fre3sTyLe Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
    Bir maçta gol attı diye gündeme oturdu.Ben Gökdeniz'i beğenmeyenlerdenim. :roll: