Absence

Sırp yıldız gelişmelerle ilgili olarak bilgi verirken, “En son geçen hafta görüşmemiz oldu. Elbette Fenerbahçe’ye gelirim” ifadesini kullandı.

Milos Krasic... CSKA Moskova’nın Sırp yıldızı Avrupa’nın ünlü kulüplerinin yanı sıra Fenerbahçe’nin de transferdeki bir numaralı hedefi.

Habertürk'ün haberine göre; Hiç kuşkusuz yıldız futbolcunun gündeme gelmesi camiada da büyük bir heyecan yarattı. Ancak uzun süredir ismi basında yer almasına rağmen Krasic ile bir türlü kimse görüşemedi. Transferiyle ilgili ne düşünüyordu? Gerçekten Sarı-Lacivertli kulüp kendisiyle ilgileniyor mu? Kendisine bir teklif yapıldıysa son kararı ne? İşte bunun gibi sorular herkesin kafasını kurcalıyordu.

Sarı-lacivertli kulübün kendisiyle ilgilendiği doğrulayan Krasic, “Fenerbahçe ile halen görüşüyoruz. Başka kulüpler de var beni isteyen ama isim veremem. Öncelikle şunu söyleyeyim ki Fenerbahçe’ye tabii ki gelirim. Ne kadar büyük bir kulüp olduğunu ve son dönemdeki başarılarını takip diyorum. Özellikle taraftarından çok sık bahsediliyor. Zaten ben de Fenerbahçe ile ilgili orada forma giymiş isimlerden çok bilgi aldım. Bana sorarsanız eğer Fenerbahçe’ye gelme şansım yüzde 50. Bu da yüksek bir ihtimal” ifadesini kullandı.

‘20 MİLYON EURO FAZLA’

Sarı-Lacivertli yöneticilerle yapılan görüşmeler ve bonservis bedeli ile ilgili olarak da bilgiler veren Milos Krasic, “Menajerim yöneticilerle konuşuyor. En son geçen hafta bir görüşmemiz oldu. Olumlu veya olumsuz olur bilemiyorum ama bekleyip görmemiz lazım. Ancak bu transferin öncesinde İstanbul’a gelip ziyarette bulunmak istiyorum. Fenerbahçe tesislerini, kulübü, stadı, şehri görmek istiyorum. Böyle bir planım var.

CSKA’nın istediği 20 milyon Euro bonservis bedeli fazla. Ama iki kulüp ortak bir noktada anlaşırlar. Sonuç olarak beni isteyen başka kulüpler de var. Kendim için en iyi kararı vereceğim” diye konuştu.
Kaynak: Milliyet​

biri 20 diyor biri 18 diyor biri 12 diyor hangi gazete'ye inanacağız şaşırdık vallahi,ama bu adam fenerbahçeli olucak gibi 8)

Yukarı Alt