Fenerbahçe'ye Hangi Hoca Gelsin ?

• Lucescu

Votes: 18 39,1%
  • Mancini

Votes: 1 2,2%
  • Scolari

Votes: 9 19,6%
  • Daum

Votes: 5 10,9%
  • Le Guen

Votes: 13 28,3%
  • Co Adriaanse

Votes: 0 0,0%

• Total voters
    46
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
6/05 08h30 - Football, Transferts

Le Guen à Fenerbahçe ?

D’après Le Parisien, Paul Le Guen serait en contacts avancés avec Fenerbahçe.

Non conservé par le Paris Saint-Germain, Paul Le Guen pourrait rebondir à Fenerbahçe. Le Parisien croit savoir que des négociations ont déjà commencé entre le club turc et l’entraîneur breton et que les deux parties seraient proches d’un accord. Fenerbahçe s’était déjà intéressé à Le Guen il y a quatre ans.

fransızcası olan çevirsin pls fransız spor sitelerinde haberleri geçiyor le guen FB'de galiba uuuuuuuuuuuuuuuuuuu :headbang: :thumbsup: :beer: :starving:

Fenerbahe 4 yıl önce de Le Guen ile ilgileniyormuş ve anlaşmaya varmaları büyük bir olasılıkmış.
Kıssadan hisse :lol:

Prada

Prada demiş ki:
Lucescu , Daum gibi sürekli skora dayalı futbol oynatan hocaları her zaman antipatik bulmuşumdur..

Ben Fenerbahçe taraftarıysam kadromda carlos , alex , guiza gibi yıldızlar varsa showa dayalı futbol isterim gelen gollerde showun meyvesi olur. Göze hoş gelen futbol oynatan teknik adam tercihini desteklerim şahsen.. Şu an ankette bunu verebilecek Scolari ile Le Guen var ama tercihim Le Guenden yana olur..

Görüşüm hala değişmedi bu adamı istiyorum takımın başında :muck: :kalp: :beer:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Paul Le Guen, 2002-2005 yılları arası Fransız ekibinde art arda 3 kez şampiyonluk yaşadı.

Paul Le Guen, 1998-2001 arası Rennes takımını çalıştırırken, G.Saraylı Nonda ve El Hadji Diouf gibi oyuncuları keşfetti. 2002-05 arası Lyon'a art arda üç şampiyonluk kazandırırken, sürpriz bir şekilde görevi bıraktı. İskoçya'nın Glasgow Rangers takımında 2006- 07'de üç yıllık anlaşma imzalamasına karşın, ocak ayında başarısız sonuçların ardından görevi
bıraktı. 15 Ocak 2007'de 17. sırada aldığı Paris Saint Germain'i kümede bıraktı, bir sonraki sezon Lig Kupası'nı kazandırdı. Le Guen'li PSG şu anda ligde dördüncü sırada.

Prada

Baba kumaşı alır eline bütçeyi sunarsın adam 3 sene sonrasının yıldızlarını yaratır gümbür gümbür top oynatır.. Lyon bu adam başa gelesiye kadar kimdi?? Monaco , PSG nin altında ezilen 2.ci sınıf bi takımdı. Efsane yarattı resmen

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
psg'yi gene 4.ncü yapmış deli bu adam mourinho gibi birşey yaşıda genç 47 bir tutarsa varya 5 yıl bizde kalır müthiş olur parada verdikmi eline alsın dilediği futbolcuyu oynatsın kafasına göre yıllardır bu adamı ister dururum tek korkum fransız olmasıydı neyse o da artık sorun olmaz.

Prada

Baba adamın mentalitesinde fransız futbolunun yerini yok. Tam günün futbolunu oynatıyor. Tempolu , rakibi boğan seyir zevki olan tarzda. Arti aragones gibi bunaktan sonra futbolcular bu adama taparlar resmen ^^

Le Guen,Lucescu,Scolari hangisi gelirse walla bunlar alternatifler ama ben Scolari'den yanayım.

Prada

Ben Scolariyi neden sallamam ;

1- Adam milli takım t.direktörü ruhuna sahip.

2- Hayatı Brezilya ve Portekiz milli takımlarıyla geçmiş.

Şimdi brezilya ve portekiz gibi iki üst düzey futbolculardan oluşan ekibe başarı kazandırmak çokta zor değil. Teknik direktörün verebileceği şeyler çok cuzi onlara..

Chelseade kovulan biri yani. Fenerdede akıbeti o olacaktır boşa tazminat.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
yemişim scolariyi yahu hoca mı geçiniz.com

le guen lazım bana alternatifi mourinho ^^

Aragones kalsın.com xP

P.S: Anlayacağınız üzere GS liyim ^^

Şaka bir yana Fenerli olsam Lucescu yu isterdim.

extraloob demiş ki:
6/05 08h30 - Football, Transferts

Le Guen à Fenerbahçe ?

D’après Le Parisien, Paul Le Guen serait en contacts avancés avec Fenerbahçe.

Non conservé par le Paris Saint-Germain, Paul Le Guen pourrait rebondir à Fenerbahçe. Le Parisien croit savoir que des négociations ont déjà commencé entre le club turc et l’entraîneur breton et que les deux parties seraient proches d’un accord. Fenerbahçe s’était déjà intéressé à Le Guen il y a quatre ans.

fransızcası olan çevirsin pls fransız spor sitelerinde haberleri geçiyor le guen FB'de galiba uuuuuuuuuuuuuuuuuuu :headbang: :thumbsup: :beer: :starving:

Le Guen Fenerbahçe için?

Fenerbahçe nin önemli kişileri Le Guen için transfer işlemlerine başlamış ve anlaşabilirlermiş.
Gazetedeki habere göre FEnerbahçe LE Guen ile 4 yıldır ilgileniyormuş :rolleyes1:

Bu fransızca haberden kısa bir açıklama diyelim :P

Takımı
Galatasaray
Prada demiş ki:
Ben Scolariyi neden sallamam ;

1- Adam milli takım t.direktörü ruhuna sahip.

2- Hayatı Brezilya ve Portekiz milli takımlarıyla geçmiş.

Şimdi brezilya ve portekiz gibi iki üst düzey futbolculardan oluşan ekibe başarı kazandırmak çokta zor değil. Teknik direktörün verebileceği şeyler çok cuzi onlara..

Chelseade kovulan biri yani. Fenerdede akıbeti o olacaktır boşa tazminat.
Scolari gelir büyük ihtimal..

AxiShey demiş ki:
AxiShey demiş ki:
Ben Scolari dedim ama gönlüm Frank Rijkart'tan yana umarım o gelir :beer:
Antuda Frank Rijkart hayırlı olsun diye bir duyum vardı yalnız herkese güven olmuyor yazın transfer bekleye bekleye kafayı yedik :D Senna dediler gelmedi Xabi Alonso dediler gelmedi gele gele Josico geldi ya ne diyim şimdi

Yukarı Alt