Fenerbahçe'ye Hangi Hoca Gelsin ?

• Lucescu

Votes: 18 39,1%
  • Mancini

Votes: 1 2,2%
  • Scolari

Votes: 9 19,6%
  • Daum

Votes: 5 10,9%
  • Le Guen

Votes: 13 28,3%
  • Co Adriaanse

Votes: 0 0,0%

• Total voters
    46

Prada

Lucescu , Daum gibi sürekli skora dayalı futbol oynatan hocaları her zaman antipatik bulmuşumdur..

Ben Fenerbahçe taraftarıysam kadromda carlos , alex , guiza gibi yıldızlar varsa showa dayalı futbol isterim gelen gollerde showun meyvesi olur. Göze hoş gelen futbol oynatan teknik adam tercihini desteklerim şahsen.. Şu an ankette bunu verebilecek Scolari ile Le Guen var ama tercihim Le Guenden yana olur..

Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
Prada demiş ki:
Lucescu , Daum gibi sürekli skora dayalı futbol oynatan hocaları her zaman antipatik bulmuşumdur..

Ben Fenerbahçe taraftarıysam kadromda carlos , alex , guiza gibi yıldızlar varsa showa dayalı futbol isterim gelen gollerde showun meyvesi olur. Göze hoş gelen futbol oynatan teknik adam tercihini desteklerim şahsen.. Şu an ankette bunu verebilecek Scolari ile Le Guen var ama tercihim Le Guenden yana olur..
+1907 Oynamadan kazanmak istemem.Tabi sezonda cogu mac oyle olur o dogal ama iyi futbolda istiyoruz. :starving:

pehh sanki aragonez gidio adam dünyaları istio tazminata tabi adamın mantığı şu :

Nasılsa sürem bittiğinde bedavaya gidicem en azından karıştirim göndersinler bende tazminatımı alim -- olay budur sözleşmesinede yazmışlar yani seneye bizimle aragonez

Mojito

Rıdvan Hoca gelse Hep konuşuyor ama birde Feneri başına geçse bi bakalım
Yeni bir bakış açısı

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
5 yıl lyon şampiyonluğu ve bir sürü kupalar
ardından ranger mı celtic mi ne onun şampiyonluğu ve şimdi sırada fenerbahçe var alternatifsiz le guen diyorum.

Yukarı Alt