Prada

İspanyol Kulübü, uzun süredir takibe aldığı futbolcunun transferi için 3 milyon Euro’luk bonservis teklifiyle F.Bahçe’nin kapısını çaldı.

HÜRRİYET'in haberine göre yönetim bugün karar verecek.

Fenerbahçe ile yeniden sözleşme imzalayan ancak Cristian’ın transferi ile yedek kalma riski bulunan Selçuk Şahin’e İspanya’dan ciddi bir teklif geldi. Espanyol kulübünün uzun süredir takibe aldığı Selçuk için Fenerbahçe’ye resmi başvuruda bulunduğu bildirildi. İspanyol yöneticiler 3 milyon Euro’luk bonservis bedeli teklif etti.

Geçtiğimiz hafta Selçuk Şahin’in menajeri ile görüşen İspanyol kulübü futbolcunun “Kulübüm ile anlaşın, gelirim” sözleri üzerine yönetime resmi teklif getirdi. Bugün toplanacak olan Fenerbahçe yönetimi teknik direktör Daum’un da fikrini aldıktan sonra Selçuk Şahin’in transferine karar verecek. Daum’un tecrübeli futbolcuyu göndermek istemediği öğrenildi.​

:D güzel haber boşuna Fenerbahçede oynuyor çokda bişi yapmıyor geçen gunki rize maçında yedek takım çıkmıştı buda vardı yazık.Bende dil kursuna yazdırcam ispanyolca eğer giderse cebimden

Xplosive

Bilgiliyim
Gitsin gitsin. 3 milyon euro hiç fena para değil. Bari bu şekilde bir katkısı olur Fb ye. :P

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Prada demiş ki:
Şu herifi satsınlar yineliyorum ispanya biletini cebimden alicam..

bu herifi satsınlar yemin ediyorum satsınlar ulan bir kere faydalı birşey yapın o 1 lira etmeyen adam için 3 milyon kazanalım herife yıllardır ne paralar verdik yaa off

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
extraloob demiş ki:
Prada demiş ki:
Şu herifi satsınlar yineliyorum ispanya biletini cebimden alicam..

bu herifi satsınlar yemin ediyorum satsınlar ulan bir kere faydalı birşey yapın o 1 lira etmeyen adam için 3 milyon kazanalım herife yıllardır ne paralar verdik yaa off
Sizlere katılmamak elde değil her yıl selçuktan kurtulmak istemişimdir hemen teklifi kabul etmemiz lazım.

Prada

Bu laleyi başımıza bela eden kişi zaten Daum. bu şaşının neresinde ışık gördüde aldı istanbulspordan o sene hala anlamıyorum. O yuzden kendi talebisinin satılmaısnıda izin vermeyecektir. Daumu sırf bu yüzden sevmiyorum :lol:

Yukarı Alt