Fenerbahçe'nin Çeyrek Finaldeki Rakibi Kim Olsun ?

• Arsenal

Votes: 14 3,7%
  • Barcelona

Votes: 80 20,9%
  • Manchester United

Votes: 48 12,5%
  • Roma

Votes: 19 5,0%
  • Chelsea

Votes: 27 7,0%
  • Schalke 04

Votes: 186 48,6%
  • İnter / Liverpool

Votes: 11 2,9%

• Total voters
    383
Schalke 04 Dışında Hiç Bir Takımı Yeneceğini Düşnmüyorum, Hadi Bakalım..

Bence Fener Biraz Daha adını duyursun barca gelirse kesin gideriz eto ronaldinho Henry süper oyuncular var inş. Shalke 04 gelir benim oyumda bu

manchester gelsın onu daha guzel yener fener hem yenerse karızma artar ama yenılırse de 10 tane yer yenı rekor 8den sona :lol::D

Benim için
Schalke
Arsenal
Barca
Liverpool(Bunalr gecer o macı)
Roma
Macherster

Futbolda herşey olur,top yuvarlaktır.Sonucta her 2 tarafta 11 kişi ve hepsi insan.Bence C.Ronaldo insan degil ama neyse.Bireysel yetenek bisey getrimez.O oyuncu o gün kötü günüde olunca takım batammalı.Roma müthiş bir takım,bizim oyun planımıza hiç uymaz,aynen manchersterda ole.Arsenal,Milan'ı bence cok sanşa geldi.Eger Adebayor'a bizim 2 Seri Killerimiz Lugana ve Edu iyi tutarsa Arsenal'ı alırız gibime gelio.Barcada adıımız duyulsun die.

bazı milliyetçilik karsıtı vatandaslar burdada kendilerini gösterip barcelona ve man. utd ye oy vermiş bu arkadasları şiddetle kınıyorum sonucta bi oylama resmiyeti yok ama en azından fb li deilseniz bile TÜRKLÜK gururu için desteklemenis lazım Evil or Very Mad bu acizlinize sadece acıyorum Crying or Very sad

cyclone demiş ki:
bazı milliyetçilik karsıtı vatandaslar burdada kendilerini gösterip barcelona ve man. utd ye oy vermiş bu arkadasları şiddetle kınıyorum sonucta bi oylama resmiyeti yok ama en azından fb li deilseniz bile TÜRKLÜK gururu için desteklemenis lazım Evil or Very Mad bu acizlinize sadece acıyorum Crying or Very sad
kardeşim ne alakası var ne milliyetçilik karşıtlığı fenerlilerin %80 i galatasarayı sevmez galatasaraylılar feneri sevmeyince milliyetçilik karşıtlığı mı oluyo Evil or Very Mad anti fb li olmak düşünce özgürlüğünden ibarettir.

Bunların hepsi ezuk takım ne yapsak hocam :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch:
shalke gelsn

yarı final
barca:arsenal
chelsea:fenerbahce

final
barca:fenerbahce

champCup
Fenerbahce :lolmuch:

schalkede feneri eler. Şans eseri cl nin en gücsüz grubuna düştünüz iice havaLandınız ya rezalet.
rakiplerden sadece schalke fenere 2 3 gol atar dierleri 5 ten assagı dusurmez

ThugLife demiş ki:
schalkede feneri eler. Şans eseri cl nin en gücsüz grubuna düştünüz iice havaLandınız ya rezalet.
Gruptan sonra direk ceyrek final oynanmıyo.Lan hade Sevilla için ötunuz 4-5 farkal biter die.Apışıp kaldılar.Artık brz öturunda leverkuzenden yediginiz,liverpooldan yediginiz golleri sayın(Insallah ya cinconlu yada besiktaşlısındır.Ona göre örnekler verdim)

CooLLer demiş ki:
Benim için
Schalke
Arsenal
Barca
Liverpool(Bunalr gecer o macı)
Roma
Macherster

Futbolda herşey olur,top yuvarlaktır.Sonucta her 2 tarafta 11 kişi ve hepsi insan.Bence C.Ronaldo insan degil ama neyse.Bireysel yetenek bisey getrimez.O oyuncu o gün kötü günüde olunca takım batammalı.Roma müthiş bir takım,bizim oyun planımıza hiç uymaz,aynen manchersterda ole.Arsenal,Milan'ı bence cok sanşa geldi.Eger Adebayor'a bizim 2 Seri Killerimiz Lugana ve Edu iyi tutarsa Arsenal'ı alırız gibime gelio.Barcada adıımız duyulsun die.

dikkat etsin o seri killer edu kendi kalesini görmesin gene :)))
dediklerin dogru tabi ki bireysel oyun üzerine kurulu ama yabancı takımlar çok iyi pas yapar.
türk futbolundan bariz bir şekilde öndeler bana sorarsan.
fenerin buraya kadar bile gelmesi ayakta alkışlanacak bir olay tabiki.
umarım schalke gelir yenip yarı finale kalırsınız.

dipnot: fenerbahçe de de çok takım oyunu sezemedim hiç.alex,carlos,kezman bunlar hep bireysel yetenekler.(carlos tabiki takımın beyni ama şuanda hala bireyseli oynuyor)
ama fenerbahçe daha yarı final görmedigi için kötü gününde bile olsa oyuna asılır da bırakmaz.(bkz.sevilla - fener maçı :))

ThugLife demiş ki:
sacma sapan konusma FB nin grubu sampiyonlar grubuydu.. her ne kadar hepsi eski gucunde olmasada hepsi...
CooLLer demiş ki:
ThugLife demiş ki:
Gruptan sonra direk ceyrek final oynanmıyo.Lan hade Sevilla için ötunuz 4-5 farkal biter die.Apışıp kaldılar.Artık brz öturunda leverkuzenden yediginiz,liverpooldan yediginiz golleri sayın(Insallah ya cinconlu yada besiktaşlısındır.Ona göre örnekler verdim)
sende karsı cıkmanda haklısın ama niye tahrik ediyon yok liverpool yok leverkusen...
avrupada hangi turk takımı basarılı olursa onu canı gonulden destekliyoruz ama basarısız olundugunda neden bi alay konusu oluyor onu anlayamıyorum ..sonucta bu ulkeyi zamanında basarılı kılanda o takımlardı su anda temsil edenlerde aynı takımlar... zamanında FB 0 gol 0 puan la grubu bitirirken suanda Çeyrek finalde... zamanında Gruplara kalamayan BJK zor bi grupta evinde Liverpool gibi takımı yenmekte...GS ye bise demiyorum zaten onlar Alınan kupa bazında en basarılı turk kulubu ama son yıllarda pek bi basarısı yok avrupa'da... ama inanıyorumki tum takımlarımız kısa sure icerisinde avrupa'da kendilerinden söz ettireceklerdir.

Amma uzun yazdım hea ben bile anlamadım ne yazdıgımı :mrgreen:

hmzsnmz demiş ki:
ThugLife demiş ki:
sacma sapan konusma FB nin grubu sampiyonlar grubuydu.. her ne kadar hepsi eski gucunde olmasada hepsi...
CooLLer demiş ki:
ThugLife demiş ki:
sende karsı cıkmanda haklısın ama niye tahrik ediyon yok liverpool yok leverkusen...
avrupada hangi turk takımı basarılı olursa onu canı gonulden destekliyoruz ama basarısız olundugunda neden bi alay konusu oluyor onu anlayamıyorum ..sonucta bu ulkeyi zamanında basarılı kılanda o takımlardı su anda temsil edenlerde aynı takımlar... zamanında FB 0 gol 0 puan la grubu bitirirken suanda Çeyrek finalde... zamanında Gruplara kalamayan BJK zor bi grupta evinde Liverpool gibi takımı yenmekte...GS ye bise demiyorum zaten onlar Alınan kupa bazında en basarılı turk kulubu ama son yıllarda pek bi basarısı yok avrupa'da... ama inanıyorumki tum takımlarımız kısa sure icerisinde avrupa'da kendilerinden söz ettireceklerdir.
Amma uzun yazdım hea ben bile anlamadım ne yazdıgımı :mrgreen:
evet katılıyorum cooler pek bir alaylı konuşmuş kendi takımının avrupada çok hezimete ugradıgını unutmuş gibi.
fakat bir düzeltme fener 0 puanla grupta ve şamp ligi tarihinde sonuncu oldugu ve rekor kırdıgı sene fenerin attıgı gol sayısı 0 değildi.
4-5 ti sanırım.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
gönüller schalke 04 diyor turu geçmek için bir o kadar da barcelona isteniyor karizma için gayet güzel 2 istek kahvekeyfi

Yukarı Alt