Fenerbahçe başkanı Aziz Yıldırım'ın kardeşi Ali Yıldırım'ın bizzat yürüttüğü transfer görüşmesi dün gece imza ile sonuçlandı.

Fenerbahçe yeni sezon için eski teknik direktörelerinden Daum ile anlaştı. Dün gece Aziz Yıldırım'ın kardeşi Ali Yıldırım ile biraraya gelen Daum ile tam anlaşma sağllandı..
Galatasaray'ın da görüştüğü Daum için Sarı Lacivertli takım elini çabuk tutarak işi bitirdi.. Daum Fenerbahçe'nin yeni sezondaki hocası oldu.

Yönetimden yapılan bir açıklama değildir.Haber'dir kaynak:Mynet

Fre3sTyLe demiş ki:
shneZee* demiş ki:
Haber.

belirteyim hemen.
:muck: Gelmemesinden yanayım.Artık şampiyonluktan öte rakibi boğan pas yapan bir takım arıyorum.Zevksiz futbol baydı beni artık. :!!&%&!
katılıyorum...

o eski ruhun geri dönmesi lazım Tuncay Appi vs geri gelseler keşke :!!&%&!

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
İlk işte hoca işini halletmek mütiş oldu hocamızın isteği üzerine takıma gereken takviye yapılır merak etmeyin

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
ARKO demiş ki:
Eğer haber gerçekse şu anda işlerine en çok yarayacak hocayı getimiştir f5 hayırlı olsun demek lazım :coffee:
Ozaman cincona vede sekiztaşa geçmiş olsun 8)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
hoca olarak daum'u getirdilerse yazıklar olsun Aziz başkan sana sen insansan ben mutant'ım.

Prada

extraloob demiş ki:
hoca olarak daum'u getirdilerse yazıklar olsun Aziz başkan sana sen insansan ben mutant'ım.
Ben bu zihniyetin .. Ne yapmaya çalışıyor bunlar anlamadım ki. Hadi Daumu getirdin Daum feneri 3 sene şampiyon yapar. Ama 5 para etmez bir futbolla. avrupada hiç birşey yapamaz Daum. Getir dünya çapında bir teknik adam Daum kimdir ya

Spa

rank8
aziz sıyırmaya başladı yine Daum Geldi :D Transferleri kafasına göre yapıyor. Saçmalık Para var huzur var diyor ama hocanın istemediği oyuncuları alarak nereye kadar gidicek bakalım :) Kokain Çekicez desenize yine :P

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Bi durun konuşmak için erken çok karamsar bakıyosunuz aziz başkanın bi bildiği vardır

daum bizi 2sene sampiyon yapmisti.3.senedede son macta kaybetmistik.her ne olursa olsun türkiye liginde başarı için yeterli bir teknik direktör.eğer kadromuz iyi olursa avrupadada bişeyler yaparız diyorum tekrar ve bence doğru transfer olur :D

Paladin demiş ki:
daum bizi 2sene sampiyon yapmisti.3.senedede son macta kaybetmistik.her ne olursa olsun türkiye liginde başarı için yeterli bir teknik direktör.eğer kadromuz iyi olursa avrupadada bişeyler yaparız diyorum tekrar ve bence doğru transfer olur :D
+1907 inş. :thumbsup:

Journalist

Aileden
Prada demiş ki:
extraloob demiş ki:
Ben bu zihniyetin .. Ne yapmaya çalışıyor bunlar anlamadım ki. Hadi Daumu getirdin Daum feneri 3 sene şampiyon yapar. Ama 5 para etmez bir futbolla. avrupada hiç birşey yapamaz Daum. Getir dünya çapında bir teknik adam Daum kimdir ya
adam şampiyonluk için oynuyor hacım göz doldurmak için değil Aziz Yıldırım ın istediğide bu zaten standart lig şampiyonluğu f5 3 senedir kupa alamıyorsunuz dedirtmemek için yapıyor gibi görünüyor planlarını :roll:

ps:bu senede hiç kupa alamazsa f5 acayip dalga geçerim ahahaha :mrgreen:

ps2:şaka biryana önümüzdeki sezon çok zevkli geçecek gibi geliyor şimdiden bana TSL 8)

Yukarı Alt