Mojito

Fenerbahçeli Semih, derbinin ardından verdiği beyanatı değiştirdi.

'Arda benim için bir kardeş'

Fenerbahçeli Semih Şentürk, Ali Sami Yen'de Galatasaray ile oynanan ve son dakikalarda çıkan olaylarla ilgili olarak yaptığı açıklamada " Kırmızı kartı kendime yakıştıramadım" dedi.

Semih Şentürk, Fenerbahçe'nin resmi sitesine yaptığı açıklamada "Galatasaray ile oynadığımız derbi maçı sonrası, hayatımın en kötü gecelerinden birini geçirdiğimi söyleyebilirim.

Maç sonrasında, maçın stresini atlatıp eve gittiğimde olanın bitenin ancak farkına varabildim. Yaşanılan olaylardan büyük üzüntü ve huzursuzluk duydum. Bütün bir gece boyunca kendime hep "Biz ne yaptık böyle?" sorusunu sordum durdum. Tüm Türkiye'nin gözleri önünde, ülkemizin idol oyuncuları olarak yaptıklarımız bize hiç yakışmadı.

Profesyonel futbol yaşantımda ilk kez gördüğüm kırmızı kartı kendime hiç yakıştıramadım.
Maç içinde bir futbolcu maçın heyecanı, stresi ve yaşadığı baskı nedeniyle çok sağlıklı düşünemeyebilir. Çoğu zaman dışarıda çok sakin kişiliği olan futbolcular bile, saha içinde farklı bir kimliğe bürünebilir. Ben genellikle sinirlerine hakim olabilen, sakin bir kişiliğe sahibimdir. Ancak bu kez maçın aşırı gerginliğinden ben de etkilendim. Maçın son dakikalarında çıkan olaylarda asıl amacım ortalığı yatıştırmak olmasına rağmen, Arda'yı ayırmak isterken, kontrolsüzce yaptığım sert hareket hem Arda, hem de izleyenler tarafından yanlış algılandı. Sonrasında ise Arda'nın verdiği tepki neticesinde benim de sinirlerim boşaldı ve kimsenin görmek istemediği o tatsız olaylar ortaya çıktı.

Arda benim için çok farklı biri. Bir rakip, bir meslektaştan öte, benim için bir kardeş. Avrupa Şampiyonası sırasında yaklaşık 45 gün boyunca Milli Takımda Arda ile yediğim, içtiğim ayrı gitmedi. Birlikte sevindik, birlikte üzüldük. Daha sonraki Milli Takım kamplarında da durum aynı idi. Gerçek bir abi kardeşin ilişkisi ancak bizimki kadar olabilirdi. Böylesi bir ilişkinin, anlık bir sinir ve tepki sonucu bozulmasına ne ben, ne de Arda izin verir.

Öncelikle tüm futbolseverlerden onları böylesi olaylara tanıklık ettirdiğimiz için ve bize yakışmayan davranışlarda bulunduğumuz için, özür diliyorum. Sonrada canım kardeşim sevgili Arda'yla birlikte böyle bir olaya karışmış olmaktan duyduğum üzüntüyü belirtmek istiyorum. Ben kendi adıma bir daha böyle bir olaya karışmayacağımın sözünü veriyorum."dedi.

Lugano ise maç sonrası yaptığı açıklamada, Emre'nin hareketleri sonucunda tahrik olup kafa attığını gerekirse özür dileyeceğini söylemişti.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ligin bitimine 7 kala günah çıkartmaya hiç gerek yok >.<

Helal olsun,Semih`e ne diyim.
Cidden soke oldum.Bir GS taraftari olarak, futbol kardesliktir ilkesini gerceklestirmis.
Dogru olan seyde buydu.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ama bunlar az ceza almalarına sebep olacak oysa ki arda 8 maç sabri 9 maç semih 2 maç ceza almalıydı :D

extraloob demiş ki:
ama bunlar az ceza almalarına sebep olacak oysa ki arda 8 maç sabri 9 maç semih 2 maç ceza almalıydı :D
Dusunceler farkli loob,iki takimda sampiyonlugu degil 2. olmayi hedefliyor. lol

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
orası banko zati hatta şöyle bir olay aklıma geldi bence çok geçerliliği var.

bu tospa denizli fb'ye geldiği sene şampiyon olma şansımız yokken ve sorunlu bir takımken biz adam bizi şampiyon yaptı, şimdi beşiktaşa geldi ve gene şampiyon yapacağım diyor ki gidişat ve hakemler bunu destekliyor acaba diyorum bu herifin hep gülen yüzünün altında sıkı bir lobisi olduğu mu gözüküyor :detective:

Olabilir ancak sanmiyorum.
Karsisindaki takimlar onemsiz takim degil.Gs - Fb

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
walla ali şen'in hayatını okuduktan sonra her türlü lobiye varım adam bir lobi çevirmiş zamanında dünya çapında yahu şaka gibi neden ali şen başka fenerbahçe şampiyon çok rahat anlarsınız alayını şaibe ile almışız ama adamın güzellik yapmadığı bir insan evladı kalmamış bırakta sözü geçsin bir şampiyonluk için :D :P

extraloob demiş ki:
walla ali şen'in hayatını okuduktan sonra her türlü lobiye varım adam bir lobi çevirmiş zamanında dünya çapında yahu şaka gibi neden ali şen başka fenerbahçe şampiyon çok rahat anlarsınız alayını şaibe ile almışız ama adamın güzellik yapmadığı bir insan evladı kalmamış bırakta sözü geçsin bir şampiyonluk için :D :P
Para her kapiyi acar,loob. 8)
Demekki adamin gonlu zenginmis. lol

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Semihte yanlış anlaşıldı sadece sert bi şekilde çekti ardayı yoksa arda anlamadı semihe geçirdi

Yukarı Alt