Server
Efes
Takımı
Fenerbahce

Türk takımlarıyla oynadığı 6 maçı da kazanan Hollanda ekibine Fener dur dedi..

PSV Eindhoven, kendi sahasındaki maçlarda Türk zor durumlar yaşatmıştı.Dün akşama kadar oynadığı 6 maçı da kazanan PSV oynadığı maçlarda 18 gol atarken 3 golü de kendi kalesinde görmüştü.

Dün akşam fenerbahçe'nin deplasmanda 1 puan çıkarmasıyla bu duruma son verdi.özellikle oynadığı futbolla galibiyeti kaçıran taraf oldu.Fenerbahçe Avrupa'daki yenilmezlik serisini 8'e çıkarırken, en son geçen sezon UEFA Kupası'nda 30 Kasım 2006'da Celta Vigo'ya yenilen Kanarya, o maçtan sonra oynadığı 8 maçta 5 beraberlik, 3 galibiyet aldı.

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
Sadece Paylaştım Fearless :lol:

Yorumlarınızı Bekliorum

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
kızgınlık belirtici smilies kullanma, ayrıca gelecek her türlü tepkiyi yumuşatıp geri göndermelisin absorbe etmek de diyebilirsin buna Razz

bırak dileyen dilediği görüşü bildirsin sen tatlı dille yanıtlarsın konuna devam edersin haa sana bir hakaret olursa bana bir pm atarsın gerisini düşünmezsin Cool

Morwena

Buralıyım
Ya GFB bak benim en sevdiğim smileyler bunlar sende Kullan iyi oluyor Cool Razz :lolmuch: Wink

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
Tmm AMA Çok Acayip Konuştuklarıda Kesin Bundan Sonra Dikkat EDerim Ve ORayı Direk Düzeldiyorum

yıllardır kulaklarımızı şey ettiniz bırakında birazda biz şey edelim....tabi çekemeyenler kıskananlar olacak....meyve veren ağaç taşlanır... yürü be fenerbahçem kim tutar seni....

diğer takımlarımızada avrupa kupalarında başarılar diliyorum kırmadan incitmeden iyi forumlar arkadaşlar... :?!!! extrabeer mucX

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
Morwena demiş ki:
Ya GFB bak benim en sevdiğim smileyler bunlar sende Kullan iyi oluyor Cool Razz :lolmuch: Wink
Tmm Hacım Bunları Kullanırım Hep Razz

FENERBAHÇE maçta züper oynadı bence maçı istedigi gibi yönlendirdi ve sonuçta deplasmanda 1p aldı...10 kişi olmasına ragmen maçtan kopmayan ve psv yi dizginleyen FENERBAHÇE kırmızı karttan sonra ben yenilir diye bekliyodum ama iyi bir futbol çıkartarak psv den puanla dönmeyi başardı.....

teşekkürler FENERBAHÇE bizleri üzmedigin için....

teşekkürler...

Yukarı Alt