WoozyBici demiş ki:
hadi bize olan oldu ama kimse demiyorki " aga bu bimbomun gidiş hali ne olacak? " diye... 10 yıl sonrada böyle ucuz hareketlerle kendinizi avutacaksınız 100 yıl sonrada, alınmadım alınmıyorum. çünkü ilerde bi baltaya sap olamayacağınız şu anda bile belli
alınsaydın ne yazardın acaba..

[ Bu mesaj MobileDevice ile atildi ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Mopneet

Nedir bu fenerbahçelilerin gülüp geçmek yerine, her şeyi hakaret olarak algılama istekleri..?

Beşiktaşlıyım, her ikisine de güldüm :D

ps: bu tarz şeyler eğlence amaçlı şeylerdir, ortamı germek yerine gülün geçin eğlenmenize bakın :beer:

Abi bir şey demiyim diyorum da ukala ve küstahca yorumlar yazıyor Galatasaraylılar..Fenerbahçeyi rencide eden resim paylaşınca eğlenin beyler Fenerbahçeliler eğlenmeyi bilmiyor ama biz sizinle ilgili bir şey paylaştığımızda nedense komik gelmiyor size ama Fenerbahçeli kardeşlerimin hepsine komik geliyor önemli olan onların gülmesi zaten. Bizden takımımız hakkında yapılan rencide edici şeye gülmemizi bekliyorsunuz aynı davranış size yapılınca ukalalık taslıyorsunuz. Neyse ben arkadaş bir resim paylaşmış iyi yada kötü yorum yapmadım sadece benzer bir resim paylaştım maşallah sidik yarışına çevirmişsiniz.

Yukarı Alt