Fenerbahçe:4 - Vaslui: 1

Fenerbahçe, Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turunda 1-1'in rövanşında Vaslui'yi 4-1 yendi... Kuyt skor 1-1 iken attığı 2 golle kilidi açtı...

Sarı-lacivertli ekip 12'de Caner'in golüyle öne geçti. Rumen ekibi 14'te Niculae ile dengeyi buldu. Volkan, 54'te N'Doye'nin penaltısını kurtardı. Sonra sahneye Kuyt çıktı; 70 ve 77'deki golleriyle turu getirdi. Sow +91'de skoru belirledi.

VASLUİ'NİN 11'İ DEĞİŞMEDİ
İstanbul'da Fenerbahçe ile 1-1 berabere kalan Vaslui'de ilk 11 değişmedi. Vaslui Teknik Direktörü Marius Sumudica, ilk maçta deplasmanda avantajlı bir skor elde eden kadroyu rövanş maçında bozmadı.

YILDIRIM ÖZEL UÇAKLA GELDİ
Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, başkanvekili Abdullah Kiğılı ile birlikte karşılaşma için bugün özel uçakla takımın kaldığı Bacau kentine geldi. Yıldırım ve Kiğılı, Ceahlaul Stadı'nda protokol tribününden karşılaşmayı takip etti. Aziz Yıldırım, uzun bir aradan sonra Avrupa'da takımının deplasman maçını izledi.

TARAFTARLAR ARASINDA GERGİNLİK

Karşılaşma için Piatra Neamt kentine gelen Fenerbahçeli taraftarlarla, Vaslui taraftarları arasında maç öncesinde gerginlik yaşandı. Maçtan önce kentte gezen sarı-lacivertli taraftarlar, rakip takım taraftarlarıyla karşılaşınca karşılıklı tezahüratlar yaptılar. Araya giren güvenlik güçleri olay çıkmasını önledi. Güvenlik güçleri maçtan önce stat çevresinde önlemler aldı. Stada giden yolları kapatan polis, özel araçları stat çevresine almadı. Araçlarından inen taraftarlar yürüyerek stada geldi.

Maci basindan sonuna kadar izledim, baslarda cok guzel oynadik sonra biraz duraksadik ardindan tekrar acildik ve parcaladik :D

Rookie demiş ki:
Maci basindan sonuna kadar izledim, baslarda cok guzel oynadik sonra biraz duraksadik ardindan tekrar acildik ve parcaladik :D

1-1 iken ben bayağı sövmüştüm sinirden böyle takım mı olur diye :mrgreen:

4-1 yenmemize rağmen iyi değildik yani.Volkan'ın penaltıyı kurtarması maçın dönüm noktasıydı yese yeniledebilirdik.

Ne diyelim bu turu geçtik ya zaten transferlerde bitti bitecek takım oturcak yerine bizi kimse tutamaz.

Takımı
Seçiniz...
Şampiyonlar Ligi play off turundaki muhtemel rakiplerimiz Dinamo Kiev, Braga,Spartak Moskova, Panathinaikos, Kopenhagen. Kopenhag 2 1 yeniliyordu Club Brugge'ye 3-2 yenmiş böylelikle daha kolay oldu bizim için.Yoksa Malaga M'bladgach fln vardi :D
Ps:Umarım spartak gelmez emenike sikert*r

Crusade demiş ki:
Şampiyonlar Ligi play off turundaki muhtemel rakiplerimiz Dinamo Kiev, Braga,Spartak Moskova, Panathinaikos, Kopenhagen. Kopenhag 2 1 yeniliyordu Club Brugge'ye 3-2 yenmiş böylelikle daha kolay oldu bizim için.Yoksa Malaga M'bladgach fln vardi :D
Ps:Umarım spartak gelmez emenike sikert*r
Alayına gider kardeşim rahat ol :D

Xperyon

Bilgiliyim
Fenerbahçelileri tebrik ediyorumda bu takıma karşı alınan galibiyete pek güvenmemek lazım açıkcası pek iç açıcı oyun görmedim takımın oturması lazım artık neyseki bizim tromsö vakasına dönmedi :)

Yukarı Alt