1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Fenerbahçe Taraftar Kart üye sayısı: 153.665

1. Fre3sTyLe

Fre3sTyLe Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı

Taraftarlarımız, Kulübümüz tarafından 2005 yılı Kasım ayında sunulan Taraftar Kart projesine ilgi ve desteğini sürdürüyor. Başkanımız Aziz Yıldırım'ın her fırsatta önemine vurgu yaptığı ve taraftarla kulüp arasında bir köprü görevi gören taraftar kartın üye sayısı 153.665'e ulaştı. Temmuz ayının ortalarında tescilli taraftar sayısı 85 bin olan Real Madrid'i geride bırakan Fenerbahçe Taraftar Kart, bu sayıyla 165 bin tescilli taraftarı bulunan Barcelona'yla arasındaki farkı da hızla kapatıyor.

Resmi Acıklamadır..

2. shneZee

shneZee Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    Öğrenci.
    Bu kadar ilgi ilgi var klübe fakat Ona Yakışır Transferler nerede ? ?
    30bine yakın kombine ne demektir ya:S
    gs 5binlerde
    Ve yaptıkları tranferlere bakalım...Biz Bi guizaya dünya para döktük ..adamlar kaçtane adam aldılar bi bizim guizanın maliyetine....

3. V.I.P

V.I.P Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Artık fenerbahçe için olumsuz düşünmeyi bıraktım takımıma güveniyorum bu kadar yeter diyorlarsa bildikleri vardır gönül isterki şöyle çok kaliteli oyuncuları klubümüzde görmek ama birazda yönetimi tebrik etmek lazım artık iş oyuncularda onlar yürekten takımları için oynadıktan sonra hiçbir sorunumuzun kalmıycağına inanıyorum

4. Fre3sTyLe

Fre3sTyLe Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
    Ona Bakarsanız Deivid'i Alex'i Edu'yu Lugano'yu Getiren Bu Yonetim Onlar 10 Numara Oynuyorlar Ve Gelmeden Once Fazla Tanınmıyorlardı...Guney Amerıka Dısında :wink1: