Fenerbahçe - Porto ?

• Fenerbahçe

Votes: 40 40,8%
  • Porto

Votes: 54 55,1%
  • Berabere

Votes: 5 5,1%

• Total voters
    98
Tarantella demiş ki:
Sniker demiş ki:
FB 3-2 alır.
6s ın katılamadığı yere 2. olup katıldık,en azından bunu göz önünde bulundurun :wink1:
Kedi erişemediği ciğere pis der :oldie:

lol bizim şuan oldugumuz yere düşmek için fıldır fıldır hesap yapıyorsunuz el insaf.
uefa planları yapılıyor fenerbahçede fakat sonuç belli..
haklı bir sonunculuk fenerbeşçeyi bekliyor ^^
iddaaya da 2.75 lik oranı görüp portoya bastım.
valla yoksa fenerli olurdum da bu maçta,silk lazım :mrgreen: onun için de para lazım..para için de portonun alması lazım.
hadi aslanlar.. :P

dipnot: güiza hakikaten de sezonun en flaş transferi oldugunu ilk bir kaç maçtan sonra kaçırdıgı gollerle gözler önüne serdi..cidden de flaş gibi patlayıp bi anda söndü :mrgreen:
GS-FENER Polemiğinde Tarantella kardeşime aynen katılıyorum.:)
Dipnot konusunda Gs lı olsamda Fb nin iyiliği için.
Ey Güiza duy beni :lol: Al Dedenide GİT! :headbang:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
@Tarantella,

ben bir adamın golcu olduğunu görmek için geçmişine bakmam tek maçını izlemem yeterlidir ki fenerbahçe'nin %95 maçlarını izledim guiza'yı da performansını da tekniğinide gördüm, Anelka da hiçbir zaman gol kralı olamadı ama hep büyüklerin aradığı futbolcu oldu sence neden neden biliyormusun yırtıcı forvet olmasından dolayıdır Anelka'da her yıl 10 gol atar üzerine çıkamaz ama taliplileri top 5 takımlardır guiza'da gol atıp atmaması sorun degil ki bir yakalamış tempoyu ispanyada gol kralı olmus bu da ayrı bir başarıdır lakin adam yırtıcı forvet daha bir soluklandığını daha bir yoruldugunu gormedim ve geçmediği adam yok topla buluşmadıgı an yok bunlarda bir forvet için yeterde artar bile, nihat guiza ikilisi FB de olsun harbi soyluyorum gol rekorunu kırarız arka taraf hiç önemli değil demeyeceğim ama standartın üzerinde olsun yeterli.

uzun sözün kısası kuzum GUIZA TR'ye gelmiş geçmiş en iyi 3.nci Forvettir, birinci Anelka, ikinci Jardel üçüncü Guiza.

FENERBAHÇE ALIR[ALMALI]
MUTLAKA YENMESİ LAZIM
GRUPTAN ÇIKMAK İÇİN DEĞİL İDDAA YATMASIN :d

extraloob demiş ki:
@Tarantella,

ben bir adamın golcu olduğunu görmek için geçmişine bakmam tek maçını izlemem yeterlidir ki fenerbahçe'nin %95 maçlarını izledim guiza'yı da performansını da tekniğinide gördüm, Anelka da hiçbir zaman gol kralı olamadı ama hep büyüklerin aradığı futbolcu oldu sence neden neden biliyormusun yırtıcı forvet olmasından dolayıdır Anelka'da her yıl 10 gol atar üzerine çıkamaz ama taliplileri top 5 takımlardır guiza'da gol atıp atmaması sorun degil ki bir yakalamış tempoyu ispanyada gol kralı olmus bu da ayrı bir başarıdır lakin adam yırtıcı forvet daha bir soluklandığını daha bir yoruldugunu gormedim ve geçmediği adam yok topla buluşmadıgı an yok bunlarda bir forvet için yeterde artar bile, nihat guiza ikilisi FB de olsun harbi soyluyorum gol rekorunu kırarız arka taraf hiç önemli değil demeyeceğim ama standartın üzerinde olsun yeterli.

uzun sözün kısası kuzum GUIZA TR'ye gelmiş geçmiş en iyi 3.nci Forvettir, birinci Anelka, ikinci Jardel üçüncü Guiza.
şimdi abim her ligin döngüsü farklıdır sen benden daha iyi bilirsin.mesela bundesliga'da takım oyuncuları 1 çalım 1 pas teknigi üzerine oynarlar.ingilterede ise hava hakimiyeti yüksek olan golcülere atılan uzun toplar sayesinde forvetler gol ile buluşturulur genellikle.
anelka ingilterede oynadı evet.. hatta iyi de bir oyuncu oldugunu inkar edemeyiz ama sistem farkı var.türkiye'de verimli olamadı..kalite bazen kupa kaldırmaya yetmez.misal, türkiye'de en verimli olmuş oyuncuların başında gelir alex.fakat brezilyalı oldugu için mesela ingilterede hiç iş yapamaz.güiza nın durumu da buna benziyor.

güiza'nın türkiye'ye gelmiş en kaliteli oyunculardan biri olduguna katılmasam da yanına bir 2. forvet verildiginde verimiyle birlikte gollerinin de artaracagından şüphe etmiyorum.
orta sahada alex gibi bir maestro varken zaten o takıma tek forvet az.bakıyorum ara sıra semih'i de forvet arkası oynatıyor dede..yanlış yapıyor.bu oyun anlayışıyla fenerbahçe tek forvet ile iş yapamaz.
ama napsam ne etsem de güiza'nın top teknigini,gücünü Turkcell Süper lig'de la ligadaki kadar iyi kullanabilecegini düşünmüyorum.

ps: o flaş transfer geyigide ne olay oldu yahu..tamamen şaka amaçlı atıvermiştim o lafı ortaya ben :P

fenerin napcağı belli olmuyo büyük bir ihtimalle porto alır ama tabi fener hakemi satın aldıysa fener yenebilir :D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
@tarantella,

wallahi bende fena koptum iyi oldu karşımda birazcık futbol bilen olunca bende konuşuyorum işte :P

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Alex oynadığı sürece 10 kişi oynamaya mahkumuz koy Semih'i tıkır tıkır oynayalım yok işte.

Yukarı Alt